ورزش 3/ مائوریتزیو ساری، سرمربی یوونتوس مدعی شد این احتمال وجود دارد که در بازی فردا شب تیمش مقابل رم به برخی بازیکنان اصلی استراحت دهد.
 قهرمان این فصل رقابت‌های سری آ فردا شب در چهارچوب هفته پایانی این مسابقات به مصاف رم خواهند رفت؛ دیداری که گفته می‌شود با توجه به تشریفاتی بودن آن و البته در پیش بودن بازی یووه مقابل لیون در لیگ قهرمانان اروپا، احتمالاً مائوریتزیو ساری در آن به برخی از بازیکنان خود استراحت خواهد داد.
سرمربی یوونتوس پیش از بازی فردای تیمش مقابل رم گفت: " ما امروز و فردا صبح همه چیز را مورد بررسی قرار خواهیم داد و پس از آن بازیکنانی که نیاز بیشتری به استراحت دارند، مشکلی برای این موضوع نخواهند داشت. همچنین کسانی که برای بازی کردن مشکلی ندارند، وارد زمین خواهند شد.
من هیچ گاه در مورد تقویم بازی ها اعتراض نکردم فقط یک واقعیت را خاطرنشان کردم که ما در 12 روز 5 بازی انجام دادیم. کاملا از مشکلات برای تهیه تقویم مسابقات آگاه هستم و در تلاش نبودم که چیزی را تغییر دهم. فقط گفتم که باید با شرایط هماهنگ شویم."
ساری درباره کریستیانو رونالدو و پائولو دیبالا نیز گفت: " دیبالا ریکاوری خود را به بهترین شکل پشت سر می گذارد و در مورد کریستیانو ما باید با کادر پزشکی مشورت کنیم. او جز کسانی بوده که بیشترین بازی را برای ما انجام داده بنابراین باید ببینیم که چه احساسی دارد."

ساری درباره حواشی خرید جدید یوونتوس در بارسلونا یعنی آرتور ملو نیز گفت: " من از اوضاع آرتور مطلع نیستم بنابراین هرنوع اظهارنظری خیلی درست نیست. ترجیح میدم که در این باره چیزی نگویم."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید