ورزش 3/ فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی یوونتوس مدعی شد آینده مائوریتسیو ساری بسته به بازی با لیون نیست.
 اگرچه دیشب یوونتوس برای نهمین فصل متوالی قهرمانی در لیگ ایتالیا را جشن گرفت، اما اخباری در مورد احتمال اخراج مائوریتسو ساری در صورت حذف یوونتوس در لیگ قهرمانان مقابل لیون شنیده شده است. فابیو پاراتیچی مدعی شد کسب این موفقیت های متوالی کاری دشواری بوده و نمی توان عملکرد ساری را تنها با یک بازی قضاوت کرد. اخباری در مورد احتمال حضور مائوریتسیو پوچتینو برای فصل بعد روی نیمکت بیانکونری منتشر شده است.
فابیو پاراتیچی گفت: "یک مسابقه نمی تواند نحوه قضاوت در مورد یک فصل و عملکرد مائوریتیو ساری را تغییر دهد و همه چیز بسته به بازی مقابل لیون نیست. قهرمانی در اسکودتو همیشه فوق العاده است، اگرچه اغلب فراموش می کنیم که نه سال پیاپی قهرمانی اتفاقی غیرقابل تصور بوده است. وقتی 10 سال من پیش با رئیس باشگاه به اینجا آمدم، اگر کسی به ما می گفت قرار است به چنین موفقیتی دست یابیم با خود فکر می کردیم آنها دیوانه هستند.
پس باید از نتایج به دست آمده در این فصل که به گفته رئیس باشگاه در شرایطی سخت و شاید دشواتر تر از حد معمول به دلیل تغییرات بسیار و ویروس کرونا حاصل شده، قدردانی کنیم. همچنین من می خواهم از سری A تشکر کنم که به همه ما اجازه داد تا فصل را به بهترین شکل ممکن تمام کرده و دوباره کمی شرایط نرمال را تجربه کنیم."

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید