ورزش 3/ میکل آرتتا، سرمربی آرسنال برای تقویت تیمش در نقل و انتقالات پیش رو نام سه بازیکن را در صدر لیست خود قرار داده است.
 اخیراً آرسنال در جام حذفی انگلیس با نتیجه 2-1 برابر چلسی به پیروزی رسید تا پایانی خوش در یک فصل بسیار بد برای توپچی ها رقم خورده باشد. آرسنال در فصل 20-2019 رقابت‌های لیگ برتر انگلیس کار را با رتبه هشتمی به پایان رساند تا از کسب سهمیه لیگ اروپا باز بماند اما به واسطه قهرمانی در FA CUP توانست این سهمیه را به دست آورد.
بسیاری از کارشناسان فوتبال در انگلیس معتقد هستند که به منظور عدم تکرار نتایج فصل 20-2019 برای میکل آرتتا و تیمش آنها باید علاوه بر حفظ ستاره های خود، در نقل و انتقالات نیز فعال‌تر عمل کنند و نقاط ضعف خود را پوشش دهند چرا که در غیر این صورت توپچی ها در فصل آینده نیز هیچ شانسی برای حضور در جمع چهار تیم بالای جدول نخواهند داشت.طی هفته‌های گذشته نام‌های زیادی در اطراف باشگاه آرسنال شنیده شده است. حالا اما نشریه تایمز انگلیس از سه گزینه قطعی میکل آرتتا برای تقویت تیمش رونمایی کرده است. بر این اساس آرسنال توماس پارتی، فیلیپ کوتینیو و ویلیان را به عنوان گزینه اصلی خود برای تقویت تیمش در نظر گرفته است.
بارسا هیچ علاقه ای به حفظ کوتینیو ندارد و به نظر نمی‌رسد که آرسنال شرایط سختی برای جذب این بازیکن پیش رو داشته باشد. از طرفی قرارداد ویلیان نیز با چلسی به اتمام رسیده و به نظر نمی‌رسد که تمدیدی در کار باشد. با این وجود مهم ترین و سخت ترین ماموریت سران آرسنال جذب توماس پارتی از اتلتیکو مادرید خواهد بود چراکه باشگاه اسپانیایی به این راحتی ها راضی به فروش هافبک پرتلاش نخواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید