ایسنا/ ارشیا الماسی گفت: در حالی که هفته گذشته فدراسیون پایان لیگ برتر واترپلو را اعلام کرد اما هنوز هیچ صحبتی برای پرداخت مابقی مبلغ قرادادها نیست.
ملی‌پوش واترپلو در خصوص شرایط تمرینی خود گفت: تمامی استخرهای سرپوشیده که تعطیل است و نمی توان اردوهای تیم ملی را آغاز کرد. فقط استخرهای روباز را می توان استفاده کرد که با سایر هم‌تیمی‌ها هماهنگ می کنیم و در یکی از استخرهای روباز تمرین می کنیم. تمرینات بدنسازی را هم انفرادی انجام می‌دهیم.
وی در خصوص مسابقات قهرمانی آسیا واترپلو در آذرماه گفت: هنوز که از سوی کادر فنی و یا فدراسیون چیزی به ما گفته نشده است. هر روز هم وضعیت به دلیل ویروس کرونا بدتر می‌شود و هیچ چیز مشخص نیست. با رییس فدراسیون هم که صحبت می کردم گویا تاریخ بازگشایی استخرها مشخص نیست. باید ابتدا استخرها باز شود و اردوهای تیم ملی آغاز شود. آن موقع تاریخ مسابقات هم اعلام می شود.
وی در خصوص پیشنهاد از تیم های خارجی گفت: دو سال پیش در صربستان بازی می کردم. امسال هم دو پیشنهاد از تیم های صربستانی داشتم. با یکی از تیم ها صحبت ها انجام شد اما به خاطر شرایط پیش آمده لغو شد. با تیم دیگر هم سر قرارداد و رفت و آمد به توافق نرسیدیم. این گونه شد که با یکی از پیشنهادها به توافق نرسیدم و یک پیشنهاد هم که رد شد.
لژیونر واترپلو افزود: اکنون هم که به سبب شرایط موجود و شیوع کرونا همه چیز تعطیل و نامشخص است. در حال حاضر هیچ پیشنهادی ندارم. اگر بخواهند لیگ های داخلی و یا خارجی را از اواخر شهریور آغاز کنند فرصت هست و می توان روی آن ها فکر کرد.
ملی پوش واترپلو گفت: سال گذشته در تیم دانشگاه آزاد بازی کردم. فدراسیون و کمیته فنی پایان لیگ برتر را اعلام کردند. ما دوم شدیم و پرسپولیس قهرمان شد. ما هنوز تنها ۵۶ درصد از مبلغ کل قرارداد را گرفته ایم و هنوز هیچ صحبتی در خصوص سایر مبالغ نیست. سقف قراردادهای ما در واترپلو نسبت به سایر رشته ها بالا نیست و ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومان است.
وی گفت: تیم پرسپولیس که هیچ پرداختی هم نداشته است. بازیکنان خوبی در آن تیم بودند ولی هنوز نتوانستند هیچ پولی دریافت کنند. مبالغ قراردادی ما بالا نیست ولی همان هم پرداخت نمی شود. اکنون با وجودی که پایان لیگ اعلام شده اما هیچ صحبتی برای پرداختی ها نمی کنند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید