آخرین خبر/ فصل آینده‌ی سری آ ایتالیا از تاریخ 19 سپتامبر (29 شهریور) آغاز خواهد شد و در تاریخ 23 ماه مه سال آینده (2 خرداد 1400) به پایان خواهد رسید.
به گزارش فوتبالی، تنها 27 روز پس از پایان رقابت های این فصل لیگ قهرمانان اروپا در لیسبون، فصل جدید سری آ ایتالیا آغاز خواهد شد. فصل جاریِ لیگ ایتالیا، روز یکشنبه 12 مرداد، پس از سه ماه تعلیق به خاطر کرونا، خاتمه خواهد یافت.
لیگ ایتالیا از تاریخ 19 سپتامبر (29 شهریور) دوباره از سر گرفته خواهد شد. فینال لیگ اروپا در آلمان در تاریخ 21 اوت (31 مرداد) برگزار خواهد شد و فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز در لیسبونِ پرتغال در تاریخ 23 اوت (2 شهریور) برگزار می‌شود و پس از 4 هفته، رقابت های لیگ ایتالیا دوباره استارت می‌خورد.
رئیس باشگاه ناپولی معتقد بود که فصل جدید لیگ ایتالیا باید از تاریخ 4 اکتبر (13 مهر) آغاز شود تا تیم‌ها علاوه بر استراحت و ریکاوری، فرصتی هم برای برگزاری اردوی پیش فصل داشته باشند. اما ایتالیا هم تقریبا مشابه با انگلیس عمل کرد و تصمیم گرفت فاصله‌ی زیادی بین این فصل با فصل بعد ایجاد نکند. فصل آینده‌ی لیگ برتر انگلیس از تاریخ 12 سپتامبر (22 شهریور) آغاز خواهد شد و در تاریخ 23 ماه مه سال آینده (2 خرداد 1400) به پایان خواهد رسید.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید