آخرین خبر/ منچستریونایتد در آستانه توافق با جیدون سانچو است.  مهاجم انگلیسی قرار است که با قراردادی پنچ ساله راهی اولدترافورد شود. مذاکرات شیاطین سرخ و بوروسیا دورتموند بسیار خوب پیش می رود.
به گزارش فوتبالی، دورتموند از مبلغ 120 میلیون یوروی درخواستی خود کوتاه نیامده است اما حاضرند که این مبلغ را در چند قسط دریافت کنند و از مبلغ درخواستی خود برای پیش پرداخت کوتاه بیایند و بقیه مبلغ را به عنوان پاداش بر اساس عملکرد دریافت کنند.
در حقیقت دورتموند امیدوار است که برای فروش سانچو 100 میلیون یورو درآمدزایی کند که البته از این پول برای خرید بازیکن استفاده نخواهند کرد بلکه تلاش خواهند کرد تا تراز مالی خود را در مقابل بحران کرونا متعادل کنند.
دورتموند مبلغ دریافتی از بارسلونا برای فروش دمبله را نیز در چند قسط دریافت کرد. در حقیقت در آن زمان تیم آلمانی 105 میلیون یورو نقد به علاوه 35 میلیون یورو پاداش بر اساس عملکرد دریافت کرد و این فرمول در مورد سانچو نیز تکرار خواهد شد. این مهاجم انگلیسی در 32 بازی بوندسلیگایی خود در فصل گذشته به رکورد 17 گل و 17 پاس گل دست پیدا کرد.
سولشر امیدوار است که با جذب سانچو بتواند قدرت هجومی تیمش را برای فصل آینده افزایش بدهد و تیمش به رتبه ای بهتر از رتبه سوم در این فصل برسد و چه بسا در لیگ قهرمانان اروپا نیز بتواند پس از سالها یونایتد را به بالاترین سطح برگرداند و این تیم دوباره بتواند به مراحل پایانی مسابقات برسد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید