خبر ورزشی/ بدون شک فدراسیون فوتبال نمی‌تواند به اندازه باشگاه پرسپولیس به کریم باقری دستمزد بدهد و در نهایت مربی پرسپولیس است که تصمیم می‌گیرد از بین تیم باشگاهی و تیم ملی، یکی را انتخاب کند.
فدراسیون فوتبال برنامه‌ریزی کرده است ۱۳ شهریور در استادیوم آزادی تهران میزبان سوری‌ها باشد. این اولین بازی تیم ملی با مربیگری اسکوچیچ خواهد بود، اما سوری‌ها برای سفر به تهران تردید دارند. به خاطر بالا بودن شیوع ویروس کرونا در ایران. در صورتی که این بازی دوستانه لغو شود، بازی دوستانه دیگری جایگزین نخواهد شد به این خاطر که تدارک بازی‌های دوستانه به خاطر شیوع ویروس کرونا بسیار سخت شده است.
تیم ملی ۱۷ شهریور در تاشکند به مصاف ازبکستان می‌رود که برگزاری این بازی نهایی شده است. فدراسیون فوتبال منتظر پاسخ سوری‌ها در این زمینه است. البته فدراسیون فوتبال ایران به سوری‌ها اطمینان خاطر داده که همه پروتکل‌های بهداشتی را در تهران و با حضورشان پیاده خواهد کرد و مشکلی در این زمینه آن‌ها را تهدید نخواهد کرد.
اما خبر دیگر اینکه هنوز حضور کریم باقری در کادر فنی تیم ملی نهایی نشده است. در حالی که همه اعضای کادر فنی تیم ملی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند، کریم در اردوی سرخ‌ها حضور دارد. البته پیش‌تر هم قرار شده بود با پایان بازی‌های لیگ، کریم باقری به اردوی تیم ملی ملحق شود، اما بعید است این اتفاق رخ دهد. به این خاطر که فدراسیون فوتبال هنوز با کریم باقری قرارداد امضا نکرده و هنوز پیشنهاد مالی فدراسیون فوتبال هم به کریم باقری ارائه نشده است.
در صورتی که باقری به بهانه مسائل مالی در اردوی تیم ملی حاضر نشود، اسکوچیچ مربی جدیدی را به خدمت نخواهد گرفت به این خاطر که او در کادر فنی اش از یک مربی خارجی و یک مربی ایرانی (وحید هاشمیان) بهره می‌برد. وحید به تهران سفر کرده و در ماه‌های اخیر بازی‌های متعددی را تماشا کرده و گزارش‌های لازم را به اسکوچیچ ارائه داده است. بدون شک فدراسیون فوتبال نمی‌تواند به اندازه باشگاه پرسپولیس به کریم باقری دستمزد بدهد و در نهایت مربی پرسپولیس است که تصمیم می‌گیرد از بین تیم باشگاهی و تیم ملی، یکی را انتخاب کند. البته کریم پیشنهاد داده توأمان در کادر فنی پرسپولیس و تیم ملی حضور داشته باشد. این در حالی است که براساس قوانین فدراسیون فوتبال مربی تیم ملی نمی‌تواند در تیم باشگاهی حضور داشته باشد و تکلیف این ماجرا در روز‌های آینده مشخص خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید