طرفداری/ در تبریز شایعه های عجیب و جدیدی به گوش می رسد... شایعه انتخاب مسعود شجاعی به عنوان سرمربی - بازیکن تراکتور در سه بازی پایانی لیگ نوزدهم و سه بازی باقی مانده جام حذفی...
 در حالی که به نظر می رسید همکاری ساکت الهامی و تراکتور بدون مشکل تا پایان فصل ادامه پیدا کند، در تبریز شایعه شده ساکت الهامی به دلیل بیماری یکی از اعضای خانواده اش در آستانه جدایی از تراکتور است.
یک منبع آگاه به طرفداری گفت: ساکت الهامی به دلیل بیماری یکی از اعضای خانواده اش امکان ماندن در تبریز را ندارد و می خواهد به تهران برگردد. در صورتی که با استعفای ساکت الهامی موافقت شود، مسعود شجاعی تا پایان فصل سرمربی - بازیکن تراکتور خواهد بود و البته وحید بیاتلو که سابقه سرمربیگری نود ارومیه را دارد، به عنوان مربی به کادرفنی تراکتور اضافه خواهد شد.
نزدیکان تراکتور می گویند اگرچه میر معصوم سهرابی مدیرعامل این باشگاه در تبریز حضور دارد اما این تصمیمی نیست که او بتواند به تنهایی اتخاذ کند. گویا آنها منتظر نظر قطعی مالک تراکتور هستند تا در صورت موافقت زنوزی، با استعفای ساکت موافقت و تغییرات را انجام بدهند. هنوز معلوم نیست شجاعی واقعا پذیرفته همزمان سرمربی موقت و بازیکن تراکتور باشد یا نه؟ تراکتور سه بازی در لیگ برتر و یک یا دو بازی هم در جام حذفی دارد و در کورس رقابت بر سر کسب سهمیه است.
پیش از این شایعه شده بود احتمال برکناری ساکت الهامی به خاطر کسب نتایج نه چندان خوب از نظر مدیران باشگاه وجود دارد ولی منابع نزدیک به تراکتور این شایعه را رد کردند تا این که حالا شایعه استعفای این مربی به گوش می رسد. تلاش ما برای برقراری ارتباط با ساکت الهامی بی نتیجهبود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید