ایرنا/ مربی اسبق استقلال گفت: خوشحالم که مدیرعامل استقلال نتیجه را نفع خود دانسته و خودش را پیروز می‌داند؛ امیدوارم مبلغی که باید پرداخت شود را بدون مشکل و در زمان مقرر بپردازند.
ساعتی پیش احمد سعادتمند در مصاحبه‌ای تلویزیونی اعلام کرد که در پرونده میگوئل کولی استقلال برنده شده است و این یک اتفاق فوق‌العاده برای باشگاه محسوب می‌شود. در همین رابطه، گفت‌وگوی کوتاهی را با مربی جامائیکایی و اسبق استقلال انجام داد.
کولی درباره ماجرای این پرونده اظهار داشت: خوشحالم که این پرونده به سرانجام رسید و هر ۲ طرف یعنی هم من و هم باشگاه استقلال می‌توانیم رو به جلو حرکت کنیم.
مربی اسبق استقلال درباره ادعای سعادتمند مبنی بر اینکه استقلال در پرونده او پیروز شده است گفت: ابتدا باید بگویم که اگر باشگاه استقلال همان ابتدا حقوقم را پرداخت می‌کرد کار به شکایت و فیفا نمی‌کشید. در ادامه که فیفا وارد ماجرا شد شروع به تحقیق کرد و حکمی را صادر کرد و ما باید منتظر می‌ماندیم. در این پرونده اصلا برد و باختی برای من وجود نداشت و فقط دنبال عدالت بودم.
وی همچنین خاطرنشان کرد: خوشحالم که مدیرعامل استقلال نتیجه را نفع خود می‌داند و خود را پیروز می‌داند. امیدوارم مبلغی که باید پرداخت شود را بدون مشکل و در زمان مقرر پرداخت کنند. همینطور آرزو می‌کنم که باشگاه استقلال در دیگر پرونده‌هایی که دارد نیز موفق شود و بتواند بدهی‌های خود را پرداخت کند و فصل جدیدی را رقم بزند.
کولی در پایان در پاسخ به این سوال که باشگاه استقلال چقدر باید به او پرداخت می‌کرد گفت: فیفا ابتدا حکم داد که باشگاه باید ۱۴۵ هزار دلار به من پرداخت کند اما آنها اعلام کردند که من در بنی‌یاس مشغول شده‌ام و همین مساله باعث شد تا این مبلغ کاهش پیدا کند. در پایان می‌خواهم برای باشگاه بزرگ استقلال و هوادارانش آرزوی موفقیت کنم و بگویم که دلم برایشان تنگ شده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید