میزان/ استقلال و شهرخودرو در شرایطی به مصاف هم می‌روند که سرمربیان دو تیم روزی همبازی بودند و حالا برای کسب سهیمه رو در روی یکدیگر قرار گرفته‌اند.
 تیم‌های فوتبال شهرخودرو و استقلال باید روز پنجشنبه ۱۶ مرداد، در چارچوب دیدار‌های هفته بیست‌وهشتم لیگ نوزدهم در مشهد در ورزشگاه امام رضا (ع) به مصاف یکدیگر بروند. دیداری که از زوایای مختلف بازی حساسی خواهد بود. شهرخودرو در این دیدار به دنبال گرفتن انتقام شکست دیدار دور رفت از شاگردان استراماچونی (سرمربی وقت استقلال) است.
در آن دیدار یحیی گل‌محمدی روی نیمکت شهرخودور نشسته بود و از آبی‌پوشان تهران شکست خورد، اما حالا همه چیز متفاوت است. این بار دو همبازی سابق در استقلال، رو در روی یکدیگر قرار گرفته‌اند. در این دیدار سهراب بختیاری‌زاده و فرهاد مجیدی در شرایطی به مصاف هم می‌روند، که هر دو برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا می‌جنگند و سه امتیاز این بازی در راه کسب این سهمیه برای هرکدام از آنها حیاتی است.
دوئل بختیاری‌زاده و مجیدی تنها نبرد دو استقلالی نیست و این بازی رویارویی دو استقلالی دیگر هم هست. مهدی رحمتی در درون دروازه شهرخودرو و سید حسین حسینی در دروازه استقلال بار دیگر مقابل هم قرار گرفته‌اند. دو سنگربانی که هیچگاه با یکدیگر رابطه خوبی نداشتند و در زمانی رحمتی سنگربان اول استقلال بود و سینی ذخیره‌اش، هم هیچگاه رابطه گرمی در این تیم نداشتند.
اختلاف این دو پیش از بازی دور رفت اینقدر بالا گرفت که کار به نبرد اینستاگرامی و پست گذاشتن علیه یکدیگر کشید. حالا شاید اختلاف این دو همبازی سابق به اندازه دور رفت بالا نگرفته باشد، اما بدون شک آتش زیر خاکستر است. باید منتظر ماند و دید در دیداری که روز پنجشنبه هفته جاری برگزار می‌شود و نبرد تمام عیار استقلالی‌های سابق و فعلی است، چه اتفاقاتی رقم خواهد خورد.
تیم‌های فوتبال استقلال و شهرخودرو در حال حاضر با ۲۷ بازی، به ترتیب با ۴۸ و ۴۴ امتیاز، در رده‌های دوم و پنجم جدول قرار گرفته‌اند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید