آخرین خبر/ به نظر می‌رسد که شیاطین سرخ به دنبال خرید وینگر جوان و آینده دارِ فیورنتینا، فدریکو کیه‌زا هستند. بازیکنی که مد نظر یوونتوس نیز قرار دارد.
به گزارش فوتبالی، به ادعای برخی از رسانه‌های ایتالیایی، منچستر یونایتد پیشنهادی 55 میلیون یورویی برای خرید فدریکو کیه زا ارائه داده است تا بتواند نظر باشگاه فیورنتینا را جلب کرده و مانع از پیوستنِ این بازیکنِ آینده دار به یوونتوس شود. این ملی پوشِ ایتالیایی در ماه های اخیر پیشنهاداتی از سایر باشگاه های سری آ هم دریافت کرده است. از جمله‌ی این تیم ها می‌توان به یوونتوس و اینتر اشاره کرد. کیه‌زا که یکی از آینده دار ترین بازیکنان ایتالیایی به شمار می‌رود مورد توجه سران منچستر یونایتد قرار گرفته است. این بازیکن که به نوعی محصول آکادمیِ فیورنتیناست در این فصل از رقابت های سری آ، 10 گل به ثمر رساند و عملکرد خوبی داشت.
این اولین پیشنهاد منچستریونایتد برای کیه‌زا است. سران فیورنتینا فقط در صورت دریافت پیشنهادی مناسب راضی به خروج این بازیکنِ آینده دار از باشگاهشان می‌شوند. کیه زا سابقه‌ی گلزنی برای تیم ملی ایتالیا را هم در کارنامه‌ی خود دارد و کارشناسان فوتبال ایتالیا به آینده‌ی او امیدوارند و معتقدند اکنون فرصت تصمیم گیری در مورد آینده‌ی این بازیکن است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید