میزان/ مسئولان باشگاه و کادرفنی تیم فوتبال استقلال درخواستی از بازیکنان خود داشته‌اند.تیم فوتبال استقلال روز‌های پنجشنبه و دوشنبه هفته آینده دو دیدار حساس مقابل شهرخودرو مشهد و سپاهان اصفهان در چارچوب لیگ برتر و جام حذفی خواهد داشت.
پس از برتری استقلال مقابل سپاهان در لیگ برتر، باشگاه اصفهانی با اعتراض به قضاوت بیژن حیدری، پیروزی استقلال را هدیه داور توصیف کرد. پس از آن نیز یکی از مسئولان شهرخودرو از داوری دیدار فردا (پنج‌شنبه) با استقلال ابراز نگرانی کرد.
در همین راستا، کادرفنی و مسئولان استقلال از بازیکنان خواسته‌اند به هیچ عنوان وارد حواشی به وجود آمده نشوند و در زمین بازی هم طوری عکس‌العمل نشان ندهند که به ضرر تیم‌شان تمام شود، چراکه آنها معتقدند این نوع حواشی فقط برای از بین بردن تمرکز استقلال است.
استقلال در صورت برتری مقابل شهرخودرو دو بازی دیگر در لیگ برتر با پیکان و شاهین شهرداری بوشهر خواهد داشت و شانس اول کسب سهمیه آسیا خواهد بود. بازی دوشنبه با سپاهان نیز در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی است و از بازیکنان استقلال خواسته شده که وارد جنگ روانی به وحود آمده نشوند و فقط روی انجام یک بازی خوب تمرکز کنند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید