فارس/ سرپرست دبیری فدراسیون شطرنج گفت: در نشستی که به میزبانی فدراسیون برگزار شد ، مشکلات این رشته به گوش نماینده مجلس رسید.
محسن سمیع‌زاده درمورد برگزاری نشست مشترک فرهاد نیکوخصال با مرتضی محمودوند، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این نشست به دعوت سرپرست فدراسیون و با حضور برخی از قهرمانان این رشته برگزار شد. نیکوخصال برخی از مشکلات شطرنج را به گوش نماینده مجلس رساند تا پیگیر آنها باشد.
وی ادامه داد: نکته مثبت نشست این بود  قهرمانانی که در این جلسه حضور داشتند از جمله احسان قائم مقامی، محمدامین طباطبایی و سارا خادم الشریعه فرصت پیدا کردند تا دغدغه‌های خود را به صورت مستقیم با محمودوند درمیان بگذارند. البته محمودوند هم قول مساعد داد تا همه مشکلات را از طریق مجلس پیگیری کند.
سرپرست فدراسیون شطرنج عنوان کرد: من و نیکوخصال به عنوان سرپرست در فدراسیون حضور پیدا کردیم تا شرایط را برای برگزاری هرچه زودتر و بهتر انتخابات فراهم کنیم. تمام تلاش ما این است که آرامش به شطرنج بازگردد، چون اعتقاد داریم که این فدراسیون پتانسیل بالایی دارد و در چند سال اخیر به دلیل بروز برخی از مشکلات نتوانست در مسیر پیشرفت بماند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید