ورزش 3/ اسطوره فوتبال ایتالیا دوست دارد شنبه پیش رو شاهد صعود ناپولی به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در ورزشگاه نوکمپ باشد.
بارسلونا و ناپولی شنبه پیش رو در نوکمپ و از دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف هم خواهند رفت. بازی رفت در سن پائولو با تساوی 1-1 خاتمه یافته و آبی اناری ها به یک تساوی بدون گل برای صعود نیاز دارند. 
بارسا که از سال 2015 دیگر نتوانسته قهرمان چمپیونزلیگ شود و در سال های اخیر دو حذف تحقیرآمیز برابر رم و لیورپول را تجربه کرده، برای اینکه فصل را بدون جام به پایان نبرد، محکوم به قهرمانی در چمپیونزلیگ است در حالی که کار بسیار دشواری پیش رو دارد.

ناپولی روز شنبه برای اولین بار در یک بازی رسمی قدم به نوکمپ خواهد گذاشت تا تبدیل به هشتمین باشگاه ایتالیایی شود که در ورزشگاه اختصاصی بارسا به میدان رفته است. این تیم باید نتیجه ای کسب کند که هیچ تیم ایتالیایی از سال 2012 در نوکمپ کسب نکرده است
فرانچسکو توتی اسطوره فوتبال ایتالیا معتقد است مردم کشورش امیدوارند ناپولی بتواند بارسلونا را شکست دهد و به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند.
او در حمایت از تیم تحت هدایت دوستش جنارو گتوزو گفت:« امیدوارم ناپولی بتواند از بارسلونا عبور کند. من امیدوارم و تمام ایتالیا خواهان چنین اتفاقی هستند.»

توتی به لورنزو اینسینیه که آسیب دیده است و مشخص نیست به دیدار شنبه شب برسد نیز اشاره کرد و گفت:« تلاش کردم که به اینسینیه انرژی بدهم و دوست دارم به این بازی برسد.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید