میزان/ محمود فکری، سرمربی نساجی گفت: ما در تمرینات، همیشه آیتم‌های شوتزنی را به شکل جدی دنبال می‌کنیم و روی این تاکتیک کار کرده‌ایم.
 محمود فکری با اشاره به پیروزی تیمش مقابل سپاهان در اصفهان اظهار داشت: بازی خوبی مقابل حریف قدرتمندمان انجام دادیم و خدا را شکر که به اهداف‌مان رسیدیم. سپاهان تیم خوبی است، اما با ارائه یک بازی خوب و منطقی به سه امتیازی که منتظرش بودیم، دست یافتیم.
وی افزود: جا دارد بار دیگر از تیر دروازه تشکر کنم، چون تیم حریف، چند بار توپ را به تیر دروازه کوبید و همین امر مانع از باز شدن دروازه‌مان شد. تشکر ویژه‌ای هم از بازیکنانم دارم. آن‌ها بیشتر از همیشه در زمین دویدند و بابت تلاش موثری که برای حفظ نتیجه داشتند، تشکر می‌کنم.
سرمربی نساجی ادامه داد: با وجود خستگی سفر و بازی خارج از خانه آن هم برابر تیم پرمهره‌ای مثل سپاهان، عملکرد بازیکنانم عالی بود. این پیروزی را به همه هواداران و بازیکنان تبریک می‌گویم، اما معتقدم هنوز کارمان در لیگ تمام نشده و در دو هفته باقی‌مانده می‌کوشیم تا به رتبه تک‌رقمی برسیم.
از فکری در مورد گل زیبایی که توسط محمد میری با یک شوت دیدنی از راه دور ثبت شد، پرسیدیم که این‌طور پاسخ داد: ما در تمرینات، همیشه آیتم‌های شوتزنی را به شکل جدی دنبال می‌کنیم و روی این تاکتیک کار کرده‌ایم. حالا یکی از برنامه‌های نساجی همین است که از طریق شوتزنی به گل برسیم. خوشحالم در چند بازی اخیر، این اتفاق افتاد و ما از این راه به گل رسیدیم. در ادامه رقابت‌ها هم باید همین روند را ادامه بدهیم.
او در نهایت، در خصوص شایعه ابتلای رضا دهقانی به بیماری کرونا تصریح کرد: نه این شایعه صحت ندارد، چون دهقانی دچار مصدومیت شده و نمی‌تواند ما را همراهی کند، اما کرونا ندارد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید