ورزش 3/ مربی 42 ساله کروات امسال قهرمان جام حذفی فوتبال بلژیک آنتورپ را در اختیار گرفته است اما هنوز مشخص نیست آیا او به این اصل که " هرگز ترکیب تیم برنده  را تغییر نده" اعتقاد دارد؟
به نقل از سایت voetbalkrant ایوان لکو سرمربی آنتورپ گفت:" اگر لیست کاملی از بازیکنان خوب در اختیار داشته باشید آن وقت انتخاب یازده بازیکن اصلی و یا لیست هجده نفره سخت ترین کار برای مربی است. از یک طرف من به این اصل احترام می گذارم و از طرف دیگر می خواهم بهترین بازیکنان را درآن زمان در ترکیب بازی بدهم."
اما در بخش دیگری از این گزارش با تیتر "چالش دروازه بانی " آمده است:" این واقعا چالش بزرگی است. این بزرگترین چالش من است." یک مشکل لوکس و شیرین برای سرمربی تیم آنتورپ. اوشاید دوباره به داوور ماتیاس دروازه بان 20 ساله اعتماد کند. دروازه بانی که دروازه تیم را در جام حذفی بسته نگه داشت اما او بیشتر می تواند یک بازیکن برای آینده آنتورپ باشد.
این تیم اما علیرضا بیرانوند و ژان بوتر را برای رقابت با یکدیگر جذب کرده است. دروازه بان ایرانی که  البته در آخرین تمرین یک کیسه یخ را روی زانویش گذاشته بود. هرچند به نظر می رسد مصدومیت او جدی نباشد:" یکی از این سه نفر روز شنبه لبخند بزرگی خواهد داشت. دو نفر دیگر شاید ناراحت باشند." لکو این که کدام دروازه بان در ترکیب اصلی تیم بازی می کنند را مخفی نگه داشت تا کماکان دروازه بان اصلی آنتورپ نامشخص بماند.
" من خودم هنوز تصمیمی در این رابطه نگرفته ام. سه دروازه بان خوب داریم. هر کسی را انتخاب کنم ، این انتخاب به معنای برای تمام فصل نیست و فرصت برای همه وجود دارد."

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید