ورزش 3/ مدافع بلندقامت استقلال بازهم فرصت بازی پیدا نکرد و امیدوار است بتواند در مقابل تیم فصل گذشته خود در جام حذفی جایی در ترکیب آبی‌ها داشته باشد.
شاید یکی از بدشانس‌ترین بازیکنان استقلال در لیگ نوزدهم، سیاوش یزدانی باشد؛ بازیکنی که آرزوهای فراوان ابتدای فصل به جمع آبی‌پوشان آمد و انصافا باید گفت در دیدارهایی که برای استقلال به میدان رفت، توانست نمایش خوبی را از خود به جای بگذارد اما مصدومیت‌های پی در پی و ابتلای به کرونا باعث شد تا او بارها فرصت فیکس بودن در ترکیب تیمش را از دست بدهد. او آخرین بار امسال در دیدار با سایپا برای تیمش به میدان رفت که یکی از بهترین‌های استقلال بود اما پس از بازی مشخص شد که به کرونا مبتلا شده است و باید به قرنطینه برود.
پس از بازگشت از قرنطینه، مجیدی هنوز فرصتی را در اختیار مدافع بلندقامت خود قرار نداده است تا او شش بازی متوالی را از دست بدهد؛ یکی از مهم‌ترین دلایل اینکه در هفته های اخیر به یزدانی فرصت بازی نرسیده، تغییر سیستم استقلال از سه دفاعه به چهار دفاعه است که باعث شده تا عنصر دفاع میانی در ارنج آبی‌ها حضور یابند و فعلا انتخاب مجیدی زوج چشمی و غلامی برای اجرای برنامه‌های مدنظر خود بوده است.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید