ورزش 3/ حنیف عمران زاده که اولین فصل حضور مربیگری در لیگ برتر را تجربه می کند می گوید از حضور در کادر فنی نساجی تجربیات گرانبهایی را به دست آورده و به همین خاطر از محمود فکری تشکر می کند. 
حنیف عمران زاده در این باره می گوید: وقتی ما در خوشه طلایی بودیم نساجی به محمود فکری پیشنهاد داد؛ وقتی ما به قرعه نگاه کردیم قرعه سختی بود. همه بازی های ما با تیم هایی بود که بالای سر ما قرار داشتند و چند تیم مدعی قهرمانی و حضور در لیگ قهرمانان آسیا بودند که این بر هیچ کس پوشیده نیست. از سویی تیم در شرایط خوبی در جدول رده بندی قرار نداشت و به نوعی باید برای ماندن در جدول بازی ها می جنگید. اگر این پیشنهاد به دیگر مربیان می شد شاید به دلیل قرعه سخت قبول نمی کردند و شاید هم اگر من در جای سرمربی بودم این ریسک را نمی کردم اما محمود فکری که لیگ برتر را دنبال می کرد این پیشنهاد را قبول کرد و گفت می رویم و تلاش می کنیم و قطعا هم موفق می شویم. 
حنیف عمران زاده ادامه داد: ما در 8 مسابقه نباخته ایم و میانگین کسب امتیاز ما از هر بازی دو امتیاز بوده؛ با این روند تیم می تواند مدعی قهرمانی شود. واقعیت این است خیلی تلاش کردیم. به خصوص در دوران کرونایی. تمرینات ما در فضای مجازی به صورت واقعی برگزار می شد. سرمربی تیم در جلسه معارفه خطاب به بازیکنان گفت توانمندی شما بالاتر از جایگاه فعلی است و برای دست یابی به آن باید همه دست به دست هم بدهیم و تلاش کنیم. من طی این 8 هفته حضور در نساجی چیزهای زیادی از محمود فکری آموختم. شاید این 8 هفته برای من به اندازه 8 کلاس مربیگری بود. از اعتماد محمود فکری تشکر می کنم. هر چند بر این عقیده ام در مسیر مربیگری در ابتدای راهم و باید خیلی چیزها یاد بگیرم. در سایه حضور در نساجی و تجربیاتی که در بازی ها کسب می کنم در خانه مطالعه می کنم. من وارد عرصه مربیگری شده ام که بمانم و مفید باشم. به همین بهانه فضایی در خانه ایجاد کردم تا هر روز چند ساعتی در زمینه فوتبال مطالعه کنم و فیلم ببینم و امیدوارم تا زمان حضور در نساجی و در کار در کنار محمود فکری مهره مفیدی باشم.
بازیکن سابق استقلال در پاسخ به این سوال که رمز موفقیت نساجی در 8 هفته اخیر چه بوده؛ گفت: این نساجی به نسبت نساجی ابتدای فصل از نظر مهره تفاوتی نداشته و حتی مهره های خوبی را هم از دست داده است. بهتر می دانید که حسن جعفری – محمد قاضی – میلاد سرلک – رضا علیاری و... از جمع ما جدا شدند و در هفته های اخیر برخی از مهره های کلیدی و تاثیر گذار ما مصدوم شدند. نمونه اش احسان قهاری که متاسفانه رباطش پاره شد. اگر خوب نتیجه گرفتیم به خاطر شخصیتی بود که محمود فکری به تیم داد. او در شروع کار در نساجی صادقانه به بازیکنان گفت با این توانمندی از اینکه در اینجای جدول قرار دارید برای من ناراحت کننده است و باید تلاش کنیم که شرایط را تغییر دهیم. ما مشکلات زیادی را در هفته های اخیر پشت سر گذاشتیم. البته منظور من مشکلات فنی است. کمبودهایی که وجود داشته و محرومیت ها و مصدومیت ها. اما همه مجدانه تلاش کردیم و در سایه تدبیر محمود فکری و دیگر اعضای کادر فنی بازیکنان با همه وجود جنگیدند. شاید بهتر است بگویم تیم همدلی هستیم و همه برای هم می جنگیم. خب محمود فکری بازیکن بزرگی بوده و در سال های اخیر در تیم های متعددی دستیار و سرمربی بوده و تجربه اش خیلی به ما کمک کرد. در سایه این ها مالکیت و مدیر باشگاه هم با اجرای به موقع تعهدات به ما کمک کردند روی هدفی که برای خود ترسیم کرده بودیم تمرکز داشته باشیم. باید به سرپرست؛ کادر پزشکی و کادر تدارکات تیم هم خسته نباشید بگویم. 
حنیف عمران زاده در خصوص اینکه نساجی آیا دفاعی فوتبال می کند؛ می گوید: نه این طور نیست. ما ماشین سازی را 3-0 شکست دادیم. بازی ما با فولاد 3-2 شد. اما واقعیت این است برخی تیم ها از نظر مهره و توانمندی تیمی قوی تر از ما هستند و در برابر این تیم ها چاره ای وجود ندارد که عقب بازی کنیم و ابتدا در اندیشه گل نخوردن باشیم. اما این موجب نشد در هیچ یک از بازی ها زیر توپ بزنیم یا وقت کشی کنیم. بارها و بارها در جلسات سرمربی خطاب به بازیکنان گفته من بدم می آید بازیکنی از روی عمد خود را به زمین بزند. میانگین کسب امتیاز ما و هم چنین تعداد گل های زده نشان می دهد ما دفاع می کنیم اما تیم دفاعی نیستیم. دیدید که در بازی با استقلال در ثانیه های پایانی بازی نیز فرصت گلزنی داشتیم.
مربی نساجی در خصوص پیروزی خاطره انگیز این تیم در برابر سپاهان هم گفت: در این بازی هم بچه های تیم با همه وجود تلاش کردند. من در این بازی نیم نگاهی به پیروزی داشتیم و با توجه به اینکه در دیدارهای قبلی از خیلی از بازی های سخت با سلامت عبور کردیم هراسی از حریف نداشتیم و دیدید که زودتر به گل رسیدیم. خب تیم حریف سپاهان بود و اگر سه امتیاز بازی با ما را از دست می داد شانس صعودش به لیگ قهرمانان آسیا کم می شد و طبیعی بود دست به همه جانبه بزند. سیستم این تیم در حمله به 4-2-4 تغییر کرده بود و فشار زیادی را تحمل کردیم و در چند صحنه نیز تیر دروازه به کمک ما آمد. خدا رو شکر می کنیم که سه امتیاز این بازی را کسب کردیم و حالا در دو بازی باقی مانده هم به دنبال نمایش خوب و در صورت امکان پیروزی هستیم. یک نکته هم را باید بگویم؛ با وجود مصدومیت برخی از بازیکنان کلیدی ما در هفته های اخیر هیچ گاه محمود فکری بدان اشاره نکرده چون مربی بهانه جویی نیست. او همان طور که به مهره های باتجربه تیم اعتماد دارد نگاه محترمانه به جوانان تیم دارد و در این هفته ها به تعدادی از بازیکنان جوان میدان داده و این روند در دو هفته پایانی هم ادامه خواهد داشت. چون ما در بازی آتی هم تعدادی از اصلی ها را در اختیار نخواهیم داشت. بازیکنانی چون ممشلی که مصدوم شده و عرفان معصومی که محروم است

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید