آخرین خبر/ ادمیلسون، هافبک بارسلونا بین سال های 2004 تا 2008، معتقد است که در حال حاضر تمام بارِ بارسلونا روی دوش لیونل مسی است و اوست که تیم را به جلو می‌برد.
به گزارش فوتبالی، هافبک سابق بارسلونا معتقد است که آبی و اناری پوشان در لیگ قهرمانان اروپا، مقابل ناپولی کارِ سختی خواهند داشت و این تیم خیلی به لئو مسی وابسته است. ادمیلسون گفت:" شنبه پس از مدت ها یک بازی در لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود و هر دو تیم شانس یکسانی برای صعود خواهند داشت چرا که بازی بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود. معتقدم ناپولی می تواند در بارسلونا، شانس های خود را دنبال کند. جنارو گتوزو باید همانطور که تاکنون بازی کرده است، کارِ خود را ادامه دهد و از بارسا نترسد، چرا که بلوگرانا نمی ترسد.
هافبک سابق بارسلونا در ادامه گفت:" بعد از همه گیری ویروس کرونا، لیگ بسیار دشوار بود اما آنها هنوز بارسلونا هم هستند. آنها در خانه بازی می کنند و همیشه مدعی هستند. با این حال، بارسا لحظه ای سایه دار را تجربه می کند. لحظه ای که مسی عملا به تنهایی بازی می کند و بارِ کل تیم را روی شانه های خود حمل می‌کند. آنها همچنین در فصل جاری مربی خود را تغییر داده اند."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید