آخرین خبر/ پرسپولیس ۰ - ذوب آهن یک

گل: وحید محمدزاده 25 برای ذوب آهن

تا دقیقه 90
این بازی هم‌اکنون در ورزشگاه آزادی در جریان است .

در چارچوب هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن اصفهان از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفتند.
ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشویچ، محمد حسین کنعانی زادگان، شجاع خلیل زاده، مهدی شیری، وحید امیری، احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا، سیامک نعمتی، بشار رسن، علی علیپور و مهدی عبدی.
ترکیب ذوب‌آهن: یوسف بهزادی، وحید محمدزاده، حمید بوحمدان، محمدرضا عباسی، قاسم حدادی فر، احسان پهلوان، وفا هخامنش، فرشاد محمدی مهر، ایوان مارکوویچ، مسعود ابراهیم زاده و مهدی مهدی پور.

نیمه اول

دقیقه 17: بشار رسن با کارت زرد داور جریمه شد.
دقیقه 25(گل): وحید محمدزاده موفق شد با ضربه خود دروازه پرسپولیس را باز کند.
دقیقه 28: ضربه ایستگاهی نوراللهی با اختلاف زیادی از بالای دروازه ذوب‌آهن به بیرون رفت.
دقیقه 30: ارسال مهدی عبدی برای علیپور با ضربه سر این بازیکن همراه شد اما ضربه او قدرت لازم را نداشت و آن را دروازه‌بان ذوب‌آهن در اختیار گرفت.
دقیقه 38: بشار رسن روی خط محوطه جریمه با دخالت مدافع ذوب‌آهن زمین خورد اما داور اعتقادی به اعلام پنالتی به سود پرسپولیس نداشت.

دقیقه 4+40: روی ارسال نوراللهی، علیپور با دروازه‌بان تک به تک شد اما توپ پس از برخورد به مدافع ذوب‌آهن از منطقه خطر دور شد.

نیمه دوم

دقیقه 46: ضربه سر مهدی عبدی به شکل خطرناکی به اوت رفت.

دقیقه 56: پای مارکوویچ با فاصله کمی از کنار صورت شجاع خلیل‌زاده رد شد. همین باعث شد درگیری بین دو تیم بازیکن به وجود بیاید و داور هم با کارت زرد بازیکن ذوب‌آهن را جریمه کرد تا قائله خاتمه پیدا کند.

دقیقه 57: ضربه نمایشی عالیشاه دقت لازم را نداشت و راهی اوت شد.
دقیقه 63: پاس در عمق نوراللهی به علیپور رسید اما شوت پای چپ این بازیکن به تور کنار دروازه خورد.

دقیقه 73: ضربه سر اوساگونا را دروازه‌بان ذوب‌آهن از زیر طاق دروازه راهی اوت کرد.

دقیقه 80: محمدی‌مهر از روی ضربه ایستگاهی اقدام به شوتزنی کرد اما ضربه او دقت لازم را نداشت و توپ در اختیار رادوشویچ قرار گرفت.
دقیقه 81: شوت پرقدرت عالیشاه را دروازه‌بان ذوب‌آهن مهار کرد.
 با ثبت این نتیجه پرسپولیس ۶۳ امتیازی باقی ماند و ذوب‌آهن هم ۲۹ امتیازی شد. پس از پایان این بازی هم طبق برنامه‌ریزی قبلی، جشن قهرمانی و اهدای جام به پرسپولیس برگزار شد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید