ورزش 3/ اینتر هنوز از جذب لیونل مسی ناامید نیست و در حال یافتن راه حلی برای خرید این ستاره 33 ساله است.
عدم توافق لیونل مسی با مدیران بارسلونا برای تمدید قرارداد و ناامیدی این بازیکن از شرایط موجود در باشگاه بارسلونا، اینتر را به جذب مسی امیدوار ساخته است طبق ادعای نشریه گازتا دلااسپورت، اینتر هنوز هم از جذب لیونل مسی ناامید نشده و در آرامش در حال بررسی پیادهای مالی چنین سرمایه گذاری بزرگی است. رفتارهای مسی این اواخر نگرانی فراوانی در بین مدیران بارسا به وجود آورده است.
بهترین مثال برای مدیران گروه سونینگ، شرایطی است که برای یوونتوس در مسیر جذب کریستیانو رونالدو رخ داد. در حال حاضر گروهی از سوی مدیران سونینگ برای ارزیابی شرایط، سود مالی جذب ستاره ای در این اندازه و بررسی منابع درآمدهای خارج از زمین فوتبال مانند شبکه های اجتماعی، اسپانسرینگ و مواردی از این دست هستند. استیون ژانگ، رئیس جوان اینتر به خوبی می داند که به تنهایی قادر به جذب لیونل مسی نیست و می خواهد مانند یوونتوس که از کمپانی فیات کمک گرفت، برای جذب کاپیتان بارسلونا از اسپانسرهای متمول بهره گیرد.
این رئیس جوان رویاهای بزرگی در سر دارد و جذب ستاره های مانند لیونل مسی می تواند نام او را بیشتر از همیشه مطرح کند. پرداخت 260 میلیون یورو دستمزد به مسی ممکن است او را در نهایت مجاب به انتقال به اینتر بکند و اگرچه مدیران و کادر فنی نراتزوری هر بار این انتقال را منتفی و غیرممکن می داند، اما واقعیت اینجاست که اینتر در آرامش در حال یافتن راه حلی برای رقم زدن این انتقال تاریخی است.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید