ورزش 3/ در نظرسنجی مارکا اکثریت هواداران رئال مادرید عملکرد خامس رودریگز در فصل 20-2019 را یک شکست بزرگ برای این بازیکن تلقی کردند.
به نظر می‌رسد که باید جدایی هافبک کلمبیایی از رئال مادرید را قطعی تلقی کرد. مدتهاست که خامس رودریگز در ترکیب رئال مادرید به میدان نرفته و اینطور به نظر می آید که برخلاف گرت بیل، این بازیکن علاقه زیادی به جدایی از جمع کهکشانی‌ها داشته باشد؛ همچنین از باشگاه‌هایی نظیر اتلتیکو مادرید و منچستر یونایتد به عنوان مقصد احتمالی خامس رودریگز یاد می‌شود.
خامس رودریگز یکی از بازیکنانی بود که در فصل 20-2019 انتقادات زیادی نسبت به عملکرد او مطرح شده است. او یک فصل کاملا ناامید کننده و کابوس وار را پشت سر گذاشت تا جایی که تنها در 14 مسابقه برای لوس بلانکوس به میدان رفت و فقط موفق به ثبت یک گل شد.
در همین رابطه طی روزهای اخیر مارکا یک نظرسنجی را در وب‌سایت خود ترتیب دارد که در آن از هواداران رئال مادرید درباره عملکرد خامس رودریگز سوال کرده بود و همانطور که مشاهده می کنید نتیجه این نظرسنجی نشان می‌دهد که اکثریت طرفداران پرافتخارترین تیم اروپا چه در نسخه اسپانیایی و چه در نسخه انگلیسی سایت از عملکرد این بازیکن کاملا ناراضی هستند و آن را یک شکست بزرگ برای خامس تلقی می کنند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید