تسنیم/ با وجود توافق قبلی باشگاه‌های رئال مادرید و رئال سوسیه‌داد در مورد ادامه حضور قرضی بازیکن نروژی در آنوئتا او فصل آینده به مادرید برمی‌گردد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه آ اس اسپانیا مدعی شده است که باشگاه رئال مادرید در تصمیمی غیرمنتظره به باشگاه رئال سوسیه‌داد اعلام کرده است که باید مارتین ادگارد را به پایتخت اسپانیا برگرداند.
پیش از این مادریدی‌ها با سوسیه‌داد برای تمدید یک سال حضور قرضی بازیکن نروژی در ورزشگاه آنوئتا توافق کرده بودند و تیم باسکی هم آماده بردن اودگارد به اردوی پیش فصل خود شده بود اما اکنون به نظر می‌رسد که قهرمان لالیگا به درخواست زین‌الدین زیدان از توافق انجام داده پشیمان شده است چرا که سرمربی فرانسوی نمی‌‌خواهد این بازیکن را از دست بدهد.
سوسیه‌داد اودگارد را برای آغاز تمرینات پیش فصل این تیم که از سه روز دیگر آغاز می‌شود احضار کرده بود اما درست زیدان با بررسی عملکرد این بازیکن 21 ساله تشخیص داده که ماندن بازگشت او به مادرید سود بیشتری به ماندنش در آنوئتا برای کسب تجربه در تیم تحت هدایت ایمانول آلگواسیل است.
رئال مادرید اودگارد را که در پست هافبک و بال بازی می‌کند، سال 2015 از تیم اشتروم‌گودست نروژ به خدمت گرفت و بلافاصله او را به تیم دوم خود رئال مادرید کاستیا فرستاد. اودگارد تنها 2 بار موفق به بازی برای تیم اصلی باشگاه شد و از سال 2017 تا به امروز به ترتیب به تیم‌های هیرنوین و ویتسه هلند و پس از آن سوسیه‌داد قرض داده شده است. اودگارد در 36 بازی‌اش در تمامی رقابت‌های فصل گذشته برای سوسیه‌داد 7 گل زد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید