آخرین خبر/ قرعه کشی مرحله نیمه نهایی جام حذفی دقایقی پیش انجام شد و دو تیم پرسپولیس و استقلال در این مرحله باهم بازی خواهند کرد.
به گزارش فوتبالی، استقلال و پرسپولیس تا چند روز دیگر یکی از حساس ترین دیدارهای نیمه نهایی جام حذفی را در سال های اخیر برگزار می کنند.
پرسپولیس چند هفته پیش در لیگ برتر برای چهارمین مرتبه پیاپی قهرمان شد و استقلال هم در هفته های اخیر رتبه خود را در جدول رده بندی بهبود بخشیده است. آنها با لغزش تراکتور و سپاهان حالا در رده دوم جدول رده بندی قرار دارد.
بدون شک پرسپولیس که سال گذشته موفق شد قهرمانی در هر دو جام را تجربه کند، انگیزه های زیادی در دربی پیش رو خواهد داشت تا به فینال برسد و یک دبل دیگر را رقم بزند.
یحیی گل محمدی بعد از شکست پرسپولیس برابر ذوب آهن گفت: بازیکنانش بعد از مسجل شدن قهرمانی در لیگ برتر انگیزه لازم را ندارند. مسئله ای که در جام حذفی ممکن است در جام حذفی به ضرر پرسپولیس تمام شود.
مجیدی و استقلال هم که این روزها اوج گرفته اند در روند نتیجه گیری و کار تیمی بهتر شده اند. مجیدی که پیش از این وعده قهرمانی در جام حذفی را به هواداران داده بود، حالا برای عملی کردن این وعده خود ابتدا باید رقیب سنتی را از پیش رو بردارد.
خبر بد برای استقلال و مجیدی در این میان مصدومیت بازیکنانی همچون شیخ دیاباته، ارسلان مطهری و فرشید اسماعیلی است.
چند روز پیش دکتر کاوه ستوده درخصوص وضعیت مصدومیت ارسلان مطهری و فرشید اسماعیلی گفت: مطهری به دلیل التهاب و گرفتگی در ناحیه همسترینگ، مشغول پشت سر گذاشتن کارهای درمانی است. اسماعیلی هم در عضله پای راستش احساس درد و ناراحتی دارد که کارهای درمانی برای او در دستور کار قرار گرفته است.
در بازی حساس شب گذشته استقلال و سپاهان مجیدی سرمربی آبی ها مطهری، دیاباته و اسماعیلی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت.
حالا مجیدی برای بازی مهم جام حذفی برابر پرسپولیس حساب ویژه ای روی این سه بازیکن تهاجمی باز کرده است و از کادر پزشکی استقلال در خواست کرده این سه بازیکن باید در روز بازی با پرسپولیس به آمادگی کامل رسیده باشند. 

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید