ایسنا/ مدافع تیم شهرخودرو گفت: پیشنهادهایی از سوی پرسپولیس و استقلال برای فصل آینده مطرح شده اما فعلا تمام تمرکزم روی دو بازی باقیمانده شهرخودرو است.
حسین مرادمند در خصوص شرایط تیم شهرخودرو اظهار کرد: شرایط خوبی داریم؛ هرچند متاسفانه مدتی است طلسم شده‌ایم و با وجود برتری مقابل رقبا، به سه امتیاز دست پیدا نمی‌کنیم. در برابر استقلال هم که داور مسابقه با تصمیمات عجیب خود سر ما بلا آورد. متاسفم که نتوانستیم علی‌رغم تلاشی که داشتیم، به سه امتیاز بازی و حق‌مان برسیم.
وی افزود: تساوی‌های سریالی مدعیان کسب سهمیه آسیایی در هفته‌های اخیر باعث شد تا خوشبختانه همچنان شانس خوبی برای رسیدن به آسیا داشته‌باشیم. اگر بتوانیم از سد سپاهان و نساجی عبور کنیم؛ بدون شک با آسیایی شدن برای دومین سال متوالی، تاریخ‌ساز می‌شویم.
مرادمند که سابقه بازی در سپاهان را در کارنامه دارد در خصوص تقابل با این تیم تصریح کرد: باید روی کار خودمان تمرکز کنیم. با تلاش کادر فنی و سهراب بختیاری‌زاده، آنالیز خوبی از حریف داشته‌ایم اما مهمترین نکته بازی با سپاهان این است که نباید به خاطر اتفاقات رخ‌ داده در روزهای اخیر برای این تیم، حریف قدرتمند خود را دست کم بگیریم. سپاهان همیشه سپاهان است و یکی از مدعیان جدی و سرسخت لیگ برتر.
مدافع شهرخودرو افزود: اگر در کل مسابقه تمرکز خود را حفظ کنیم، می‌توانیم به نتیجه مطلوب دست یابیم. سپاهان رقیب پرمهره‌ای است و نباید از خلاقیت بازیکنان این تیم غافل شویم.
وی تاکید کرد: ما به هیچ وجه بی‌تجربه نیستیم و در دیدار رفت در مشهد هم برتری خود را به حریف اثبات کردیم اما متاسفانه باز هم اشتباهات داوری، سه امتیاز آن مسابقه را هم از ما گرفت.
مرادمند گفت: امیدوارم هرچه زودتر اشتباهات داوری به حداقل برسد و جوری نشود که زحمات ما با اشتباهات داوران بر باد رود. فرض کنید استقلال را شکست داده بودیم و الان ۴۷ امتیازی بودیم. چقدر شرایط ما با امروز متفاوت بود؟ متاسفانه اتفاقی است که رقم خورده و دیگر نباید به آن فکر کنیم. امیدوارم حداقل در دو بازی باقیمانده اشتباهات داوری به حداقل برسد.
بازیکن تیم شهرخودرو با اشاره به بیماری فرهاد حمیداوی تصریح کرد: از اینکه مالک باشگاه شهرخودرو در بستر بیماری است ناراحتیم و برای ایشان آرزوی سلامتی داریم. امیدوارم هرچه زودتر با همت مسئولان و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی توسط مردم، کرونا کنترل شود و زندگی به شکل و شمایل سابق خود بازگردد. از همه مردم عزیز ایران خواهش می‌کنم پروتکل‌ها را رعایت نمایند.
مرادمند در خصوص شایعاتی که پیرامون پیشنهاد سرخابی‌های پایتخت به این بازیکن مطرح می‌شود، گفت: واقعیت این است که پیشنهاداتی مطرح شده اما دو بازی دیگر تا پایان لیگ باقی مانده، هدف بزرگی برای لیگ نوزدهم داریم و باید تمام تمرکزم روی این دو مسابقه باشد؛ ضمن اینکه یک سال دیگر با شهرخودرو قرارداد دارم. پس از پایان لیگ به فصل بعد فکر می‌کنم و با توجه به تمام نکات، سعی می‌کنم بهترین تصمیم را بگیرم.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید