ورزش 3/ فرناندو سینیورینی معتقد است لیونل مسی باید در براسا به فوتبالش خاتمه دهد.
در یک سال اخیر شرایط باشگاه بارسلونا چندان باب میل لیونل مسی، ستاره 32 ساله و آرژانتینی نبوده و این بازیکن چندین بار علنا از اوضاع ابراز نارضایتی کرده است. هر بار نیز چنین اخباری منتشر می شود، رسانه ها از اینتر به عنوان یکی از مقاصد احتمالی لیونل مسی نام می برند و روز گذشته نشریه گاتزتا دلااسپورت حتی خبر از سرمایه گذاری جدید این ستاره محبوب در شهر میلان داد.
چندی قبل بود که خبر خرید یک خانه در این شهر از سوی پدر مسی منتشر شد و حالا گاتزتا مدعی شد خود لیونل مسی نیز اخیرا یک پنت هاوس مجلل در منطقه زیبای پورتو نواوا خریده تا اینگونه اخبار انتقال او به اینتر بیشتر شود. همچنین پدر مسی شهروندی ایتالیا را نیز گرفته و البته برخی معتقدند دلیل این کار نه تمایل مسی به انتقال به اینتر، بلکه اهداف اقتصادی بوده است.
در هر صورت شایعات انتقال احتمالی لیونل مسی به اینتر همچنان به گوش می رسد. فرناندو سینیورینی بدنساز سابق تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 2010 در واکنش به این اخبار گفت:« مسی قطعا به اینتر نخواهد رفت چون او در بارسلونا بیش از اندازه راحت است و این منطقه امن را ترک نخواهد کرد. او مثل دیه گو مارادونا از چالش های جدید خوشش نمی آید و روحیه ماجراجویی او را هم ندارد. در آرژانتین هیچکس فکر نمی کند که مسی از بارسا جدا شود. او بسیار خانواده دوست است و همسر و فرزندانش در بارسلون بسیار راحتند.»
سینیورینی ادامه داد:« ترک بارسا و رفتن به اینتر یا هر باشگاه دیگری از سوی مسی آن هم در چنین شرایطی کار هوشمندانه ای نخواهد بود. مسی در مقطعی از فوتبالش از لحاظ سنی قرار دارد که بهتر است در بارسا به کار خود پایان دهد. معتقدم بارسا تیمش را برای فصل بعد تقویت خواهد کرد و مسی هم مشکلی برای ماندن نخواهد داشت.»

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید