آخرین خبر/ یک ماه پپیش لالیگا به پایان رسید. در آخرین هفته مسابقات سلتاویگو توانست تساوی ارزشمندی مقابل اسپانیول کسب کند و به سختی بقای خود را قطعی کرد.
به گزارش فوتبالی، اسمولوف مهاجم روس سلتاویگو اما شب چندان خوبی نداشت چرا که در حالی که با برخی از دوستانش در حال قدم زدن در یکی از خیابان های شهر بارسلونا بود، توسط گروهی از سارقان احاطه شد و مجبور شد که ساعت خود که 300 هزار یورو ارزش داشت را در اختیار آنها قرار بدهد.
اسمولوف شخصا شکایت خود را در همان شب در مقر پلیس به ثبت رساند اما مشکل این جا بود که او هر چند که قیمت ساعت را می دانست اما اطلاعی از مارک یا مدل این ساعت نداشت و به همین خاطر به نظر نمی رسد که شانسی برای پس گرفتن ساعت خود باشد.
البته این اولین باری نیست که چنین سرقتی در خیابان های بارسلونا گزارش می شود. اخیرا صفحه نشریه کاتالونیایی لاوانگاردیا ویدیویی منتشر کرده است که در آن گروهی از سارقان در حال زورگیری و ربودن ساعت یک توریست هستند.
به هر صورت به نظر می رسد که اسمولوف که در حال حاضر جایگاه ثابتی در تیم ملی روسیه دارد، از سفر به شهر بارسلونا خاطره خوشی در ذهن خود نخواهد داشت و نمی تواند خاطره این زورگیری و سرقت ساعتش را از یاد ببرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید