خبر ورزشی/ بی‌رودربایستی این دربی جون می‌داد برای مساوی شدن، اما خوشبختانه، چون جام حذفی است، مساوی ندارد و حتماً یک تیم باید برنده شود.
اگر دربی مساوی داشت مسلماً گل‌محمدی و مجیدی بیشتر احتیاط می‌کردند، اما حالا قضیه کاملاً فرق می‌کند و حتی هیچ لزومی ندارد دو تیم بازی را به ضربات پنالتی بکشانند، چون اصلاً معلوم نیست در ضربات پنالتی چه اتفاقی رخ می‌دهد و نمی‌توان با اطمینان گفت که مثلاً پرسپولیس پنالتی‌زنان بهتری دارد. (بیرانوند هم که نیست)
اینکه جام حذفی مساوی ندارد و یک تیم حتماً باید برنده شود، مسلماً به زیبایی مسابقه کمک می‌کند. دو تیم فقط وقتی احتیاط می‌کنند که یک گل جلو بیفتند و بخواهند به قول معروف بازی را ببندند. از طرفی هر دو مربی عناصر لازم را برای ارائه فوتبال زیبا و هجومی دارند، ولی مسلماً دفاع خود را هم محکم خواهند کرد (همان کاری که یحیی معمولاً می‌کند و مجیدی هم مقابل سپاهان کرد)
استقلال در فاز هجومی مهره‌های خوبی، چون دیاباته، مطهری، قایدی و... را دارد و پرسپولیس هم با مهدی ترابی، علی علیپور، سیامک نعمتی و... حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. پس باید به جامعه فوتبال حق داد که منتظر یک بازی زیبا، هیجان‌انگیز و احیاناً پرگل باشند.
ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید