خبر ورزشی/ شاید خوشحال‌ترین پرسپولیسی از قرعه‌کشی جام‌حذفی یحیی گل‌محمدی باشد. سرمربی پرسپولیس معتقد است هم قرعه شدن با استقلال باعث بالا رفتن انگیزه شاگردانش می شود.
هفته گذشته یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم پرسپولیس پس از برگزاری دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن گفت: «این قهرمانی ان‌شاءا... مبارک همه باشد. من دوست دارم در بازی‌های بعد هم با انگیزه باشیم، ولی واقعاً سخت است.»
به‌طور قطع و یقین حق با یحیی گل‌محمدی است. حفظ انگیزه بازیکنان تیمی که قهرمان زودهنگام هر لیگی (فرقی نمی‌کند کدام لیگ) شود بس دشوار و سخت است. لیورپول انگلیس با آن همه ستاره و سرمربیگری یورگن کلوپ معروف هم پس از مسجل شدن قهرمانی خود بی‌انگیزه شد و چند شکست تلخ را تحمل کرد که شاید بدترین آن باخت برابر منچسترسیتی و آرسنال بود. بنابراین یحیی گل‌محمدی خودش هم خوب می‌داند چه کار سختی پیش‌روی دارد و با وجود تلاش برای ایجاد انگیزه‌های جدید ازجمله چالش رسیدن به رکورد ۶۷ امتیاز در لیگ برتر و شکستن رکورد تعداد امتیاز برانکو باز هم موفق به حفظ انگیزه شاگردانش نشد. پرسپولیس پس از برتری مقابل نفت مسجدسلیمان و مسجل شدن قهرمانی خود در لیگ برتر به نساجی امتیاز داد و متوقف شد. یک هفته بعد نیز در استادیوم آزادی تهران و شب جشن قهرمانی خود نیز نتیجه را به ذوب‌آهن اصفهان واگذار کرد، اما این روز‌ها حکایت کمی فرق می‌کند.
شاید خوشحال‌ترین پرسپولیسی از قرعه‌کشی جام‌حذفی یحیی گل‌محمدی باشد. سرمربی پرسپولیس در واکنش به قرعه‌کشی جام‌حذفی و برخورد به استقلال در نیمه‌نهایی این رقابت‌ها به نزدیکانش گفت: «خیلی خوب شد در این مرحله به استقلال خوردیم. حالا دوباره انگیزه بازیکنان پرسپولیس زنده شد و مطمئن باشید از این به بعد با روحیه بالاتری دو بازی باقی‌مانده لیگ را پشت‌سر خواهند گذاشت. بازیکنانم می‌خواهند در نیمه‌نهایی جام‌حذفی و جلوی استقلال خیلی چیز‌ها را ثابت کنند و از انگیزه بالایی برخوردار هستند. بنابراین ما هم این قرعه را به فال نیک گرفته و برای یک بازی خوب و هوادارپسند آماده خواهیم کرد.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید