ورزش 3/ دو تیم استقلال ملاثانی و خیبر خرم آباد در هفته پایانی رقابت‌های لیگ دسته دوم در شرایط کاملا مشابه قرار گرفته‌اند.
در گروه اول رقابت‌های لیگ دسته دوم رقابت برای صعود به لیگ یک بسیار تنگاتنگ میان مدعیان در جریان است و چهار تیم در آستانه هفته پایانی، فرصت صعود را دارند؛ خیبر خرم آباد، استقلال‌ ملاثانی، شهرداری آستارا و فولاد نوین اهواز.
استقلال ملاثانی این هفته با رای کمیته انضباطی برنده دیدار جنجالی مقابل شهید قندی یزد شد تا به جمع مدعیان اضافه شود؛ شهرداری آستارا هم دو بازی را در فصل جاری توانسته با رای انضباطی پیروز شود تا این‌چنین شرایط در صدر جدول پیچیده شود.
نکته جالب اما آمار مشابه دو تیم خیبر خرم آباد و استقلال ملاثانی است؛ این دو تیم در گل‌های زده و گل‌های خورده آمار برابری دارند و با 46 امتیاز و تفاضل +24 در صدر جدول قرار دارند.
البته که هنوز سرنوشت دیدار استقلال ملاثانی و شهید قندی یزد دقیقا مشخص نیست و رای کمیته انضباطی با اعتراض یزدی‌ها به کمیته استیناف رفته است؛ خیبری‌ها هم معترض هستند تا زودتر تکلیف این بازی مشخص شود چرا که خیبری‌ها تنها تیمی در جمع مدعیان هستند که بدون رای انضباطی توانسته‌اند امتیازات خود را جمع‌آوری کنند.
باید دید در هفته پایانی صعود به لیگ یک سهم کدامیک از چهار مدعی خواهد شد و کدام تیم هم می‌تواند مسافر مرحله پلی‌آف شود؟


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید