آخرین خبر/ در حالی که پرسپولیس به بحران مالی خورده و قراردادهای برانکو و دستیارانش و همچنین کالدرون و دستیارانش رقمی نزدیک 2 میلیون یورو شده است، باشگاه پرسپولیس مجبور به توافق با مینو شد.
به گزارش فوتبالی، باشگاه پرسپولیس که ادعا می کرد رقم اسپانسری مینو کم است، حالا مجبور به پذیرش قرارداد اسپانسری با مینو شده است. طبق اخباری که به فوتبالی رسیده است قرار است بخشی از مانده طلب برانکو ایوانکوویچ از شرکت مینو پرداخت شود.
با توجه به اعلام مهدی رسول پناه سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در برنامه ورزش و مردم، قرارداد باشگاه پرسپولیس با شرکت مینو پس از حذف واسطه در آستانه امضای طرفین قرار دارد. 
از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد مذاکرات با این شرکت به نتیجه نهایی نزدیک شده و به‌زودی به شکل رسمی این قرارداد به امضا خواهد رسید. از جزئیات این همکاری طرفین هنوز اطلاعاتی ارائه نشده اما گفته می شود یکی از منابع مالی برای پرداخت مانده طلب برانکو از محل قرارداد با شرکت مینو خواهد بود. البته گفته می شود بخشی از مبلغ پرداختی از سوی این شرکت تولید کننده مواد غذایی برای حضور در بازار نقل و انتقالات و جذب بازیکن هزینه خواهد شد.
هر چند گفته می شود که این همکاری به تولید محصولاتی مانند پفک و چیپس ختم می‌شود اما رسول پناه در برنامه ورزش مردم این موضوع را رد کرد. شرکت مینو قرار است پس از عقد قرارداد نهایی با دو باشگاه پرسپولیس و استقلال  از لوگوی این دو باشگاه برای درآمدزایی استفاده کند، هر چند این موضوع در گذشته و در دوره محمد رویانیان با تولید نوشابه نتایج خوبی از لحاظ مالی برای پرسپولیس نداشت.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید