ورزش 3/ هواداران بارسلونا شب گذشته در مقابل هتل این تیم در شهر لیسبون تجمع کردند و اعتراض خود را به بازیکنان نشان دادند.
با توجه به شکست 8-2 بارسلونا مقابل بایرن مونیخ در دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، سنگین ترین شکست تاریخ تیم کاتالانی در این رقابت ها به ثبت رسید و یک فاجعه را در تاریخ آنها رقم زد.
پس از شکسته عجیب و غریب بارسا مقابل بایرن مونیخ اما هواداران خشمگین بارسلونا مقابل درب هتل این تیم در شهر لیسبون تجمع کردند و اعتراض خود را به بازیکنان و کادر فنی نشان دادند.
بازیکنانی نظیر آنتوان گریزمان، لوئیس سوارز و نلسون سمدو به شدت مورد خشم هواداران حاضر مقابل هتل این تیم قرار گرفتند. از طرفی فوق ستاره آرژانتینی یعنی لیونل مسی نیز در حالیکه دستان خود را به نشانه عذرخواهی تکان می داد، مشاهده شده بود.
بیشترین انتقاد اما مورد توجه سرمربی بارسلونا یعنی کیکه ستین قرار گرفت زیرا هواداران بارسلونا به شدت از او انتقاد می کردند به نوعی وی را مقصر اصلی این شکست فاجعه‌بار می دانستند.
نکته جالب درباره تجمع هواداران بارسا مقابل هتل این تیم به این موضوع برمی‌گردد که تنها دو پدیده جوان این تیم یعنی آنسو فاتی و ریکی پویگ مورد تشویق قرار گرفتند که در نوع خود جالب توجه به نظر می رسد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید