فارس/ کشتی‌گیر فرنگی ایران گفت: بعید می‌دانم مدیرکل خوزستان ورزشکار ملی‌اش را بشناسد چون هیچ خبری از ما ندارد.
رامین طاهری در مورد پیگیری تمریناتش در وضعیت کرونا، اظهار داشت: از اوایل شیوع کرونا چون شرایط شهر ایذه زیاد جالب نبود، همراه با مربی ام آقای عباسی تصمیم گرفتیم در اهواز تمرین کنیم. از همان ابتدا یک گروه سه چهار نفره تشکیل دادیم و طبق برنامه در اهواز تمرین را دنبال کردیم. تمام موارد بهداشتی را رعایت می کنیم تا ان شاءالله مشکلی پیش نیاید.
وی با تاکید بر اینکه در مسابقات گزینشی آسیایی می توانیم سهمیه بگیریم، ادامه داد: با توجه به آسیایی هایی که در نورسلطان سهمیه گرفتند، در آسیا راحت تر می توانیم سهمیه بگیریم، رقبای اروپایی سخت تر هستند.
طاهری در مورد اینکه تشکیل اردوی قرنطینه در این وضعیت برای کشتی گیران بهتر است، تصریح کرد: اگر لیگ شروع شود برای ما خیلی خوب است چون به لحاظ مالی کمک می کند، در عین حال هم اگر کسی کرونا بگیرد، کسی نمی تواند پاسخگو باشد. باید راه حلی برای ما بگذارند که تمرینات مان را انجام دهیم. به نظرم شروع شدن اردو خیلی به ما می تواند کمک کند تا هم سالم تر بمانیم و هم بهتر تمرین کنیم.
وی رقابت 87 کیلوهای ایران را سطح بالا دانست و افزود: در این سال ها همیشه سطح 87 کیلوگرم ایران بالا بوده، برنز جهانی داشتیم. من هم یکی دو سالی دور بودم و خیلی زحمت کشیدم که برگشتم. در این فاصله حسین نوری برنز گرفته بود. سال 96 برای من یک اتفاق خیلی بد افتاد. هر دو زانویم دچار پارگی شد و مجبور به جراحی شدم. این کار را زیر نظر دکتر کیهانی که یکی از بهترین پزشکان ایران است، انجام دادم و او خیلی برایم زحمت کشید. بعد دوره فیزیوتراپی و بازتوانی را زیر نظر دکتر احمدی و دکتر نوروزی انجام دادم تا دوباره توانستم به روی تشکک برگردم.
کشتی گیر ایذه ای تیم ملی فرنگی در گفت‌وگو با برنامه دایره طلایی با انتقاد از بی توجهی مسئولان استانی نسبت به قهرمانان تاکید کرد: مدیرکل خوزستان بعید می دانم اصلا ورزشکار ملی اش را بشناسد. ما که خبری از او نداریم و او هم خبری از ما ندارد. اردوان صاحب هم مدت کوتاهی است که سرپرست هیئت کشتی استان شده، او هم البته تماسی با ما نداشته، اما سالن خانه کشتی اهواز را هماهنگ کرده که هفته ای دو جلسه آنجا تمرین می کنیم.
رامین طاهری کشتی گیران مورد علاقه اش را حبیب الله اخلاقی و رومن ولاسوف عنوان کرد و در مورد شانس 87 کیلوهای ایران برای کسب مدال المپیک گفت: رقابت داخل ایران زیاد است، اول از همه باید برای کسب دوبنده تیم ملی تلاش کنیم و بعد هر کسی که می رود امیدوار هستیم که مدال المپیک بیاورد. من سال قبل خیلی نزدیک به کشتی گیر آلمان باختم. او روی سکوی سومی دنیا رفت، یعنی ما کم از سکو نداریم و اکنون به این خودباوری رسیدیم که مدال بگیریم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید