فارس/ یک رسانه انگلیسی به تمجید از رفتار هافبک ایرانی برایتون پرداخت و از باشگاه انگلیسی خواهان تعیین تکلیف این بازیکن شد.
به نقل از سایت «90 MIN» انگلیس،  علیرضا جهانبخش از زمان انتقالش از آلکمار به برایتون دچار افت شد. باید منصفانه بگوییم علیرضا در 2 فصلی که برای برایتون بازی کرده نتوانسته عملکرد قانع کننده ای داشته باشد.
او در این مدت 2 ساله 36 بازی انجام داده و تنها 2 گل به ثمر رساند و هیچ پاس گلی نداد. این آمار برای بازیکنی که 17 میلیون پوند برای یک باشگاه هزینه برداشته ضعیف است.
جهانبخش در سال 2018 از آلکمار به برایتون آمد. او با زدن 21 گل در فصل 2017-2018 موفق شد آقای گلی لیگ هلند را کسب کند و با بهترین آمار راهی برایتون شد. در آن زمان لستر سیتی هم مشتری جهانبخش بود تا جانشین ریاض محرزی کند که به سیتی رفته بود.
هافبک ایرانی در طول 2 فصل رفتار بسیار خوبی داشته و به نظر می رسد در بسیاری از بازی های پاتر بی انصافی کرد که او را روی نیمکت نشاند. اکنون زمان آن رسیده تا برایتون به جهانبخش اجازه بدهد تا به تیم دیگری برود. اگرچه برایتون از این انتقال ضرر مالی می بیند ولی به نفعش است تا علیرضا برود. اگر پاتر معتقد است که جهانبخش توانایی لازم برای بازی در ترکیب اصلی برایتون را ندارد پس باید به او اجازه بدهد تا به تیم دیگری برود چون او یک بازیکن حرفه ای و در طول دو سال گذشته رفتار مناسبی داشته است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید