ورزش 3/ یک خبرنگار و منتقد ورزشی عربستان در صفحه توئیتری اش اعلام کرد که هافبک پرسپولیس در آستانه پیوستن به لیگ عربستان قراردارد.
بشاررسن هافبک عراقی پرسپولیس یکی از بازیکنانی است که از مدت ها قبل پیشنهاداتی از سوی تیم های کشورهای حوزه خلیج فارس دریافت کرده است. او یکی از مهره های کلیدی و موردتوجه یحیی گل محمدی است که باشگاه پرسپولیس سعی دارد با وجود مبلغ بالای قرارداد او را برای یک فصل دیگر حفظ کند.
امروز نواف الاسیوی خبرنگار معروف عربستانی عکسی قدیمی از بشاررسن و عمرخریبین بازیکن تیم ملی سوریه منتشر کرد که در تیم نیروی هوایی عراق همتیمی بوده اند. بشار از نیروی هوایی به پرسپولیس آمد و عمرخریبین به الهلال پیوست و این دو در سال های گذشته چند بازی حساس هم مقابل هم برگزار کردند.
اما علی نوری دیگر خبرنگار عربستانی نیز در زیر این توئیت نوشته است:" بشاررسن در آستانه انتقال به یکی از تیم های لیگ سعودی قرار دارد."
این در حالی است که مهدی رسول پناه مدیرعامل پرسپولیس در آخرین گفت و گویش اعلام کرد که قرارداد بشار رسن را بزودی با این باشگاه تمدید خواهد کرد. البته که مبلغ نسبتا بالای قرارداد بشار و مشکلات موجود ارزی فعلا مهمترین مانع برسر راه پرسپولیسی ها برای حفظ این بازیکن ارزشمند عراقی بوده است.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید