آخرین خبر/ زلاتان ابراهیموویچ در ژانویه‌ی گذشته از لیگ آمریکا به میلان آمده بود. قرارداد او به مدت نیم فصل اعتبار داشت و با پایان فصل 2019/20 به پایان می‌رسید. پس از پایان این قرارداد زلاتان تبدیل به بازیکن آزاد می‌شد اما پس از مدتی کوتاه، مهاجم سوئدی قراردادی یک ساله با میلان بست و تا تابستان 2021 در این تیم ماندنی شد.
به گزارش فوتبالی، سامو کاستیخو، وینگر اسپانیایی میلان، معتقد است که اعضای باشگاه میلان همگی مطمئن بودند که زلاتان تمدید خواهد کرد و در جمع آن‌ها خواهد ماند. کاستیخو در گفتگو با DAZN گفت:" مطمئن بودیم که او یک سال دیگر با ما ادامه خواهد داد ، به خصوص پس از آنچه که با هم تجربه کردیم. او توسط افراد متواضعی احاطه شده بود که می خواستند کار کنند و مانند خانواده از او استقبال می کردند. تردیدی نداشتیم که او با ما خواهد ماند و هرگز از گروه واتساپ خارج نشد."
کاستیخو درمورد روحیات و اخلاقیات زلاتان گفت:" او شما را به جلو هل می دهد و نمی‌توانید اشتباه کنید. اگر پاس ، دریبل یا موقعیت را از دست بدهید ، خود را در مقابل ابراهیموویچ می‌بینید. شما با همان فشاری بازی می کنید که انگار یک قهرمان شما را وادار کرده بهترین‌ها را از خود نشان دهید."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید