ورزش 3/ مهدی قایدی در تمرین استقلال از استوک های جدیدش رونمایی کرد و گویا قصد دارد در دیدار با الشرطه از آنها استفاده کند.
با پیروزی الشرطه در برابر الاهلی، اکنون کار استقلال برای صعود از این گروه کمی سخت شد ولی آبی پوشان در صورت کسب پیروزی در مقابل حریف عراقی، با کسب هر نتیجه ای در دیدار پایانی مقابل الاهلی، به دور بعدی صعود خواهند کرد.
در حالیکه بازیکنان استقلال به دلیل انصراف الوحده، به جای حضور در زمین مسابقات، در زمین تمرین دانشگاه قطر مشغول انجام تمرینات آماده سازی هستند، مهاجم بوشهری استقلال نیز از استوک های زیبایش رونمایی کرد.
مهدی قایدی که در لیگ برتر و جام حذفی درخشش فوق العاده ای داشت، اکنون به دنبال تکرار این موفقیت ها در آسیاست. در حالیکه برخی از رسانه ها از ارائه پیشنهاد میلیون دلاری الدحیل به باشوی کوچک خبر داده اند، اما قایدی در مصاحبه اش به صراحت اعلام کرد که پسر استقلال است و در خدمت باشگاه بوده و هر تصمیمی که مدیران این تیم بگیرند، خواهد پذیرفت.
قایدی که در لیگ نوزدهم در کنار شیخ دیاباته و ارسلان مطهری یک زوج خط حمله مخوفی را ساخته بودند، حالا به دنبال پیروزی بر الشرطه بوده تا صعود آبی پوشان به دور یک هشتم نهایی را قطعی کرده و کار را به دیدار پایانی مقابل الاهلی نکشانند.
قایدی که در تمرینات استقلال از استوک های زیبایش که منقش به نام خودش است رونمایی کرده، امیدوار است بتواند درخشش در بازیهای قبل را تکرار کند و دل هواداران استقلال را شاد کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید