میزان/ پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس بیشتر از التعاون به برد نیاز داشت و اگر آن بازی را پیروز نمی‌شدند کار برای این تیم خیلی سخت می‌شد.
محمد نصرتی در خصوص پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس ایران مقابل التعاون عربستان، اظهار داشت: در وهله اول به کادرفنی، بازیکنان و هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم. این تیم توانست کنترل بازی را در اختیار بگیرد و این بازی از لحاظ امتیازگیری بسیار حساس و ارزشمند بود چون در بازی‌های گذشته سرخپوشان امتیاز لازم را نگرفته بودند و اگر این بازی را نمی‌بردند کار خیلی سخت می‌شد. پرسپولیس بیشتر از التعاون به برد نیاز داشت.
وی ادامه داد: پرسپولیس در خلق موقعیت مشکل داشت. البته این موضوع به خاطر عدم هماهنگی بود چون پنج تغییر در ترکیب اصلی ایجاد شده بود و به همین خاطر سه بازیکن خط حمله پرسپولیس نتوانستند خیلی موفق ظاهر شوند. قطعاً کیفیت بازیکنانی مثل پهلوان و آل‌کثیر از ترابی و علیپور پایین‌تر است.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان به تغییر پست وحید امیری اشاره و خاطرنشان کرد: تغییر پست متعدد وحید امیری باعث شده او تمرکز لازم را نداشته باشد. او مدتی به عنوان هافبک چپ و بعد مهاجم و بعد دفاع در زمین به میدان رفت و شرح وظایفش متغیر بود. واقعیت این است که اگر به آمار او نگاه کنیم امیری شم گلزنی ندارد اما منکر این قضیه که بازیکن توانمند و تاثیرگذاری است نمی‌توان شد. باید در ادامه هافبک‌های چپ و راست در بخش هجومی کمک کنند و هم هافبک‌ها و هم مهاجمان بتوانند خلق موقعیت کنند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید