طرفداری/ سرمربی نروژی منچستریونایتد می داند که تیمش شروع ناامید کننده ای در فصل جدید داشته است. 
اوله گونار سولسشر اعتقاد دارد شکست 3-1 منچستریونایتد مقابل اولدترافورد ثابت کرد که این تیم باید در بازار تقویت شود. او همچنین کمبود آمادگی بازیکنانش را دلیلی برای نمایش غیر قابل قبول آن ها معرفی کرد. 
 به نقل از اسکای، پس از بازی سوال ابتدایی از سولسشر این بود: «آیا به جز گل دونی فن ده بیک، نکته مثبتی در این بازی دیده شد؟»
 نه زیاد. امروز عملکردی داشتیم که اغلب از سوی این بچه ها شاهد آن نیستید. خیلی ناراحت هستم. به نظرم این فقدان رقابت درون تیمی را نشان می دهد و باید سریعا از این منظر پیشرفت کنیم. ما این سه امتیاز را می خواستیم و به آن نیاز داشتیم. 37 بازی باقی مانده است ولی این یک زنگ خطر بود. چنین عملکردی مقابل هیچ تیمی در لیگ برتر پذیرفته نیست. 
سولسشر در مورد بازار نقل و انتقالات اضافه کرد: 
 اول از همه باید به درون تیم نگاه کنیم و ببینیم از چه منظر می توانیم بهتر کار کنیم. ولی اگر چیزی با قیمت مناسب در دسترس باشد، ما همیشه به دنبال ارتقای تیم هستیم. همگی باید در آینه نگاهی به خودمان بیاندازیم. همه می دانند که می توانیم بهتر کار کنیم. 
سرمربی منچستریونایتد در پایان با تاکید بر آمادگی بیشتر حریف تیمش گفت:
 آن ها چهار بازی دوستانه انجام دادند ولی ما فقط یک دیدار تدارکاتی داشتیم که همین نشان می دهد خیلی عقب بودیم. ما آمادگی کوتاهی برای این مسابقات داشتیم ولی شرایط از این قرار است و نمی تواند یک بهانه باشد. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید