طرفداری/ مهاجم نروژی زنبورها موفق به ثبت دو گل مقابل گلادباخ شد. 
دورتموند و بروسیا مونشن گلادباخ در هفته نخست رقابت های بوندسلیگای آلمان به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی زنبورها به پایان رسید.
 به نقل از سایت رسمی بوندسلیگا، جیووانی رینا، هافبک تهاجمی باشگاه دورتموند در بازی مقابل مونشن گلادباخ موفق به ثبت یک گل و گرفتن یک پنالتی شد که ارلینگ هالند این ضربه پنالتی را تبدیل به گل کرد. اکنون هالند به تمجید از رینا می پردازد و می گوید:
 من فقط می خواهم چند کلمه صحبت کنم. از نظر من، او (جیووانی رینا) یک الماس آمریکایی است. دیگر نیاز نیست تا بیشتر از این صحبت کنم! 
جیدون سانچو به هالند اجازه داد تا او ضربه پنالتی را به گل تبدیل کند. هالند در این رابطه می گوید:
 سانچو کسی که اعتماد به نفس بیشتری در تیم داشت را برای زدن پنالتی انتخاب کرد و او تصمیم بسیار خوبی گرفت. او در بازی گذشته پنالتی خود را به گل تبدیل کرده بود. گل کردن این پنالتی حس فوق العاده ای داشت. زومر (دروازه بان گلادباخ) سعی کرد تا ذهن مرا بخواند اما هیچ شانسی برای انجام این کار نداشت! 
هالند درباره بازگشت مجدد هواداران به ورزشگاه ها گفت:
 فوق العاده بود. هنگامی که اتوبوس به ورزشگاه رسید و من هواداران را در بیرون از ورزشگاه مشاهده کردم، خیلی هیجان زده و خوشحال شدم. دلم برای سرودی که آن ها می خواندند تنگ شده بود و این (خواندن سرود) به ما انرژی می داد. حضور هواداران در ورزشگاه ها برای ما اهمیت زیادی دارد. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید