ورزش 3/ کیلیان امباپه بزرگترین هدف نقل و انتقالاتی رئال در تابستان 2021 خواهد بود.
کیلیان امباپه از سال 2017 برای پی اس جی بازی می کند. ستاره فرانسوی که در آن مقطع مورد توجه رئال هم قرار داشت، در نهایت ترجیح داد به تیم زادگاهش منتقل شود. قرارداد او تا 2022 اعتبار دارد و طبق ادعای فرانس فوتبال او به سران باشگاه گفته است که قصد تمدید ندارد و درخواست کرده تا سال بعد زمینه برای جدایی او را هموار کنند. رئال مادرید جدی ترین گزینه امباپه محسوب می شود و پس از این باشگاه لیورپول بیشترین شانس را خواهد داشت.
ارزش کنونی کیلیان امباپه پس از نیمه تمام ماندن فصل 20-2019 لیگ فرانسه به سبب شیوع کرونا، 10 درصد کاهش پیدا کرد اما در رده بندی ترانسفرمارکت همچنان با 180 میلیون یورو پیشتاز است و در رده بندی موسسه تحقیقاتیCIES نیز ارزش او 245 میلیون یورو تخمین زده می شود.
امباپه اگر در نهایت قراردادش را تا 2023 تمدید کند، ارزشش 39 میلیون یورو افزایش خواهد یافت و به 281 میلیون یورو خواهد رسید. تنها جیدون سانچو اگر قراردادش را تا 2024 با دورتموند تمدید کند، ارزشی بالاتر از امباپه خواهد داشت.
طبق گزارش اکیپ، امباپه اگر سال بعد به رئال یا لیورپول منتقل شود، ارزشش 100 میلیون یورو خواهد بود. با توجه به اینکه تابستان بعد تنها یک سال از قراردادش با پی اس جی باقی می ماند، رقم انتقال او نمی تواند بیشتر از 100 میلیون یورو باشد. ارزشی معادل ارزش لیونل مسی در بارسلونا با این تفاوت که این دو 11 سال اختلاف سنی دارند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید