آخرین خبر/ سایت فوتبالی نوشت: انزو زیدان پسر ارشد سرمربی رئال مادرید در حال مذاکره برای پیوستن به تیم ویداد اتلتیک در لیگ مراکش است.
روبرتو کارلوس بازیکن اسبق رئال مادرید که وکالت انزو را به عهده دارد، در پیامی توییتری این مسئله را تایید کرد. روبرتو کارلوس در این ویدیو با مدیر باشگاه مراکشی خوش و بش می کند و می گوید:"سلام آقای ناصری. باعث افتخار است که با شما صحبت کنم. امیدوارم که هر چه زودتر انتقال انزو زیدان به عنوان یک بازیکن بسیار خوب به تیم ویداد به عنوان یک باشگاه بزرگ در کازابلانکا نهایی شود."
در حال حاضر جزئیات انتقال نظیر مبلغ و سالهای قرارداد مشخص نیست اما به نظر می رسد که پسر زین الدین زیدان سومین تجربه خود را در خارج از اسپانیا خواهد داشت. انزو در ماه های اخیر در تیم المریا در لیگ دسته دو اسپانیا بازی می کرد.
انزو که بخشی از رده های پایه رئال مادرید بوده ، در 16 دسامبر 2014 اولین بازی خود را در تیم بزرگسالان رئال مادرید انجام داده است. این هافبک در سال 2017 از رئال مادرید جدا شد و به تیم الاوز پیوست که در این تیم در نیم فصل فقط چهار دقیقه بازی کرد و به همین خاطر راهی تیم لوزان سوئیس شد که نتوانست جلوی سقوط این تیم به لیگ دسته دو را بگیرد. 
انزو زیدان در تابستان 2018 به تیم رایو ماخاداهوندا در لیگ دسته دو اسپانیا ملحق شد اما در پایان فصل به تیم دپورتیوو آوش در لیگ پرتغال ملحق شد.این بازیکن در نیم فصل دوم هم در آلمریا بازی کرد و حاالا در فصل جدید به تیم ویداد اتلتیک در لیگ مراکش ملحق خواهد شد که یکی از محبوب ترین تیم های لیگ مراکش است و بیست بار قهرمان لیگ و سه بار قهرمان باشگاه های قاره آفریقا شده است.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید