تسنیم/ نیمه نخست دیدار تیم‌های پرسپولیس و شارجه امارات با پیروزی نماینده کشورمان به پایان رسید.
تیم فوتبال پرسپولیس ایران در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 21:30 امشب (پنجشنبه) در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه به مصاف شارجه امارات رفت که نیمه نخست این دیدار با پیروزی 3 بر صفر تیم پرسپولیس خاتمه یافت. شجاع خلیل‌زاده در دقیقه 3، عیسی آل‌کثیر در دقیقه 41 و وحید امیری در دقیقه 44 گلزنان پرسپولیس در نیمه نخست بودند.
ترکیب پرسپولیس: حامد لک، شجاع خلیل‌زاده، بشار رسن، کنعانی‌زادگان، احمد نوراللهی، احسان پهلوان، وحید امیری، میلاد سرلک، عیسی آل‌کثیر، سعید آقایی و سیامک نعمتی.
ترکیب شارجه امارات:‌ عادل الحسنی، شاهین عبدالرحمن، مجید ابراهیم سالم، کایو، ولیتون، کرونادو، سالم سلطان، المحمد الظنهانی، خالد ابراهیم الظنهانی، خالد عبدالرحمن وابزیر و اتابک شوکورف
داور: ایگلیز تاناشف ازبکستانی
نیمه اول
دقیقه یک: ارسال تند و تیز سعید آقایی را مدافعان شارجه در همین دقیقه ابتدایی بازی راهی کرنر کردند.
دقیقه 2: حرکت خوب احسان پهلوان در دقایق ابتدایی و ارسال زیبایی او باعث شد تا شجاع خلیل‌زاده اولین فرصت پرسپولیس را با ضربه سر وارد دروازه حریف کند و سرخپوشان خیلی زود از حریف اماراتی خود پیش افتادند.
دقیقه 5: حملات ادامه‌دار شاگردان گل‌محمدی یک بار دیگر پرسپولیسی‌ها را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد، اما شوت احسان پهلوان در حالی که می‌رفت گل دوم سرخپوشان را به ثمر برساند، با برخورد به پای مدافع شارجه راهی کرنر شد.
دقیقه 28: تعلل مدافعان پرسپولیس در کار دفاعی باعث شد تا توپ پشت مدافعان به ولیتون، مهاجم برزیلی شارجه برسد که ضربه این بازیکن از داخل محوطه شش قدم را حامد لک با یک عکس‌العمل عالی به بیرون فرستاد.
دقیقه 34: فرار وحید امیری پشت مدافعان شارجه و پاس خوب او به آل‌کثیر این بازیکن را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد، اما ضربه مهاجم پرسپولیس را دروازه‌بان شارجه با یک دست دور کرد.
دقیقه 37: پاس رو به عقب سیامک نعمتی از داخل محوطه جریمه روی پای احمد نورالهی نشست اما ضربه این بازیکن از روی خط شش قدم به شکلی فوق‌العاده خطرناک از کنار دروازه تیم اماراتی به بیرون رفت.
دقیقه 41: ارسال بشار رسن از روی ضربه کرنر را عیسی آل‌کثیر با ضربه سر به گل دوم پرسپولیس تبدیل کرد تا نماینده کشورمان با دو گل از حریف خود پیش بیفتد.
دقیقه 44: بازهم حمله همه جانبه تیم پرسپولیس این تیم را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد که این بار وحید امیری روی ارسال احسان پهلوان توانست با یک ضربه سر گل سوم شاگردان گل‌محمدی را در نیمه اول به ثمر برساند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید