آخرین خبر/ برانکو ایوانکویچ سرمربی سابق پرسپولیس در گفت و گویی با آخرین خبر در خصوص بازی های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرده است. البته برانکو در این گفت و گو که از طریق رضا چلنگر صورت گرفته به سوال در خصوص پرونده شکایتش از پرسپولیس باسخ نداده و ترجیح داده تا تیم سابقش با آرامش به مصاف السد قطر برود.
*بازی های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا را می بینید؟
بله، تقریبا اکثر بازی ها را دیده ام.
*سطح رقابت ها چطور بوده؟
بسیار پایین تر از دوره های قبلی که البته قابل پیش بینی هم بود. به هر حال شرایط خاص است و نمی توان انتظار بازی های خوبی را داشت. فوتبالیست های آسیایی با پدیده هر 72 ساعت یک بازی بیگانه هستند و تقریبا خستگی را در ساق پای همه بازیکنان می توان دید. لژیونرهای اروپایی تیم ها هم اکثرا بالای 30 سال هستند و از این امر مستثنا نبوده اند.
*پرسپولیس در این دوره از رقابت ها چطور بوده؟
 پرسپولیس با یحیی توانسته بازی‌های خوبی به نمایش بگذارد. حتی در برابر الدحیل هم به‌نظرم پرسپولیس خیلی خوب بازی کرد و با بدشانسی بازی را واگذار کرد. الدحیل هیچ موقعیتی در بازی نداشت.
*بازی مقابل السد را چطور می بینید؟
السد تیم بسیار خوبی است و با یحیی گل محمدی که گفته بهترین تیم این دوره از رقابت هاست کاملا موافقم. به نظر من برنده بازی السد و پرسپولیس فینالیست این دوره از رقابت ها خواهد بود. بازی مقابل السد برای پرسپولیس از فینال هم مهم تر است.
*پرسپولیس با شما همین تیم را شکست داده. پرسپولیس یحیی هم می تواند این کار را انجام دهد؟
پرسپولیس توان شکست هر تیمی را دارد. درباره مسائل فنی این بازی نمی توانم صحبت کنم و مربی تیم باید در این خصوص نظر بدهد. فقط امیدوارم کادر فنی پرسپولیس السد را خوب آنالیز کرده باشند. من فکر می کنم پرس روی بونجاح و خارج کردن او از بازی رمز برد پرسپولیس است. هر چند که السد بازیکنان خوب دیگری هم دارد اما مهمترین بازیکن این تیم بونجاح است. امیدوارم شجاع روز خوبی مقابل او داشته باشد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید