فرهیختگان/ بخشهای مهم گزارش امروز درباره اتفاقاتی که منجر به جدایی شجاع خلیل‌زاده از پرسپولیس شد را برایتان انتخاب کردیم:

داستان شجاع با باشگاه پرسپولیس از پیش از بازی با السد آغاز شد، جایی که این بازیکن شب قبل از این بازی حساس در مرحله یک‌هشتم نهایی با رسول‌پناه تماس‌های زیادی را برقرار کرد اما سرپرست موقت سرخ‌ها پاسخی به آنها نداد تا شرایط روحی بسیار به‌هم‌ریخته این مدافع پرسپولیس اعضای کادرفنی و دوستانش را از این موضوع باخبر کند. حاضران در هتل دوسیت بر این باورند که اگر کمک‌های فکری یحیی و کریم باقری نبود او قطعا یکی از بدترین نمایش‌های خود را در دیدار برابر السد به نمایش می‌گذاشت و دود آن مستقیم به چشم پرسپولیس می‌رفت.
همین اتفاق باعث شد شجاع خلیل‌زاده تصمیم خود را بگیرد که بعد از حضور در تهران و پیش از معرفی خود به مربیان تیم‌ملی در سازمان لیگ حاضر شده و قراردادش را با سرخ‌ها به‌صورت یک‌طرفه فسخ کند. 
مدیران باشگاه الریان قطر به شجاع اعلام کردند هیچ مشکلی از لحاظ دریافت ویزای او وجود نداشته و آنها می‌توانند به‌محض رضایت این بازیکن جهت حضور در قطر کارهای مربوط به دریافت ویزایش را طی 24ساعت انجام دهند. البته نزدیکان این بازیکن خبر می‌دهند شجاع بعد از انتشار فایل صوتی رسول‌پناه اعلام کرده که دیگر حاضر نیست با این مدیران در پرسپولیس بماند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید