ایران ورزشی/  سعادتمند قراردادی با وریا منعقد کرده که هم از لحاظ مالی نامناسب است و هم از لحاظ تعداد فصول. البته بعید است که مدیران استقلال قرارداد 2 ساله وریا را ابطال کنند و احتمالاً این بخش از تعهد باشگاه استقلال به آقای کاپیتان باقی خواهد ماند اما درباره میزان پرداختی باشگاه به این بازیکن تجدیدنظر خواهد شد.  

درباره پورحمیدی، دروازه‌بان دوم استقلال نیز گفته می‌شد که برای همراهی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا خواستار دریافت یک میلیارد تومان پول شده بود که صحبت‌های اخیر مددی این موضوع را به اثبات می‌رساند که مدیران سابق قراردادی خارج از عرف را با این دروازه‌بان منعقد کرده‌اند. دروازه‌بانی که سال‌های حضور در این باشگاه حتی در یک بازی بزرگ هم حضور نداشته، مشخص نیست که چرا چنین مطالباتی دارد؟!
محمد دانشگر هم قراردادی 13میلیاردی را منعقد کرده که حالا تیم جدید مدیریتی استقلال قصد ندارد چنین تعهدی را عملی کند چرا که سازمان بازرسی کل کشور نیز به شدت روی قراردادهای فوتبال تمرکز کرده و حساس شده و به باشگاه‌ها توصیه کرده هرگز زیر بار چنین تعهداتی نروند. البته دانشگر نیز با حربه جدایی و پیوستن به تیم‌های قطری توانست رأی مثبت سعادتمند، مدیرعامل سابق باشگاه استقلال را برای ایجاد چنین تعهدی به دست آورد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید