آخرین خبر/ دروازه بان کروات قرمزها پس از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به دلیل حل نشدن مشکلات مالی خود با باشگاه پرسپولیس به ایران بازنگشته است. 
به گزارش فوتبالی، بوژیدار رادوشوویچ نسبت به وضعیت خود در باشگاه پرسپولیس ناراحت است، در هفته گذشته هم مدیربرنامه این بازیکن برای جلسه با مهدی رسول‌پناه به باشگاه رفت و سرپرست باشگاه پرسپولیس به وی قول داد در جلسه هیات مدیره بحث طلب رادو را پیگیری می‌کنم و پس از این جلسه درباره زمان و نحوه پرداخت پول دروازه‌بان کروات این تیم اطلاع‌رسانی‌های لازم را انجام خواهد داد.
رادو همچنان در کرواسی به سر می برد و در انتظار دریافت مطالباتش است تا بعد از آن به ایران بازگردد. دروازه بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس که چند روز پیش با ارسال نامه ای به فیفا، وضعیت خود در خصوص عدم دریافت مطالباتش را به آن ها توضیح داده بود، حالا در جدیدترین واکنش خود در اینستاگرام، تصویر یک ساعت شنی را منتشر کرده است. 
به نظر می رسد انتشار این ساعت شنی در استوری اینستاگرام رادوشوویچ احتمالا به نوعی تهدید باشگاه مبنی بر از دست رفتن زمان و به پایان رسیدن صبر گلر کروات است.
باید منتظر ماند و دید که آیا مهدی رسول پناه که این روزها به دلیل انتشار فایل صوتی که آن را تکذیب نکرد حسابی حاشیه ساز شده، برنامه ای برای پرداخت مظالبات گلر کروات پرسپولیس خواهند داشت یا باید منتظر تشکیل یک پرونده جدید برای قرمزها در فیفا باشیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید