ورزش 3/ پوریا نبی مربی ایرانی شاغل در استرالیا به کادرفنی تیم بریزبن روار پیوست.
پوریا نبی که سابقه‌ی حضور در تیم‌های محلی گرنگ تیسل و کویینزلند را در کارنامه دارد حالا به کادرفنی تیم بریزبن روار پیوست. این تیم در فصل گذشته در رتبه چهارم رقابت‌های A-League استرالیا قرار گرفت. 
باشگاه بریزبن در اطلاعیه پیوستن نبی به این تیم آورده است: بریزبن روار خوشحال است که از پوریا نبی در کادرفنی استقبال کند، وی نقش‌های آنالیزور و دستیار مربی را به عهده می گیرد. نبی دارای تجارب زیادی در باشگاه‌ کوئینزلند است و اخیراً در آکادمی بریزبن فعالیت کرده است. 
پوریا نبی که در سال 2007 به واسطه حضور در کلاس مربی‌گری که کنفدراسیون آسیا ترتیب داد به این شغل وارد شد و در سال 2010 به استرالیا عزیمت کرد درباره خود می‌گوید: از سال 2007 به بعد کنفدراسیون فوتبال آسیا هر سال در 8 منطقه قاره دوره های مربیگری رده C برگزار می کند که کلاسهای آن زمان ایران در یزد برگزار می شد و آقای محصص مدرس آن دوره بود که نهایتا مرا به AFC معرفی کردند تا در کنار 31 مربی دیگر شانسمان را برای حضور در فهرست 15 مربی اصلی امتحان کنیم که خوشبختانه من جزو آن 15 مربی بودم. من تا سال 2006 برای تیم عقاب بازی می کردم و بعد برای ادامه تحصیل به استرالیا رفتم. سال 2010 به خاطر یکسری کارها به ایران برگشتم که این بازگشت همزمان با کلاسهای مربیگری شد و نهایتا در سال 2010 سرمربی گرنگ تیسل شدم.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید