ورزش 3/ اعضای هیئت مدیره باشگاه سپاهان به همراه مدیرعامل و سرمربی تیم، در جلسه‌‌ای از اپلیکیشن و تلویزیون رسمی باشگاه سپاهان رونمایی کردند.
یکی از دغدغه‌های اصلی هواداران سپاهان در طول لیگ، چگونگی تماشای بازی های تیم محبوبشان به خصوص در دیدارهایی است که طلایی پوشان در خارج از خانه به مصاف رقبایی نظیر پیکان می روند و شرایط برای پخش تلویزیونی بازی به صورت زنده هموار نیست.
همین اتفاق در لیگ نوزدهم و در شرایطی که دیدار پایانی سپاهان برابر پیکان از اهمیت بالایی برخوردار بود، رخ داد و هواداران تیم به سختی از نتیجه بازی مطلع شدند. در راستای حل شدن این مشکلات چند سالی است که مسئولان روابط عمومی باشگاه سپاهان به دنبال راه اندازی تلویزیون اینترنتی باشگاه هستند که سرانجام چند روز پیش، محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه، طی حکمی امین کریمیان مدیر عامل سابق سازمان ورزش شهرداری اصفهان و رئیس هیات مدیره انجمن خبرنگاران ورزشی استان را به سمت مدیریت راهبری اپلیکشین و تلویزیون اینترنتی سپاهان منصوب کرد؛ اتفاقی که به نظر می‎‌رسد برای هواداران این تیم در سالروز تاسیس باشگاه سپاهان از جذابیت بالایی برخوردار باشد و با توجه به تعداد بالای رشته‌های ورزشی تحت مدیریت باشگاه، می‌تواند محتوای قابل توجهی نیز در دل خود برای هواداران و همینطور ورزش ایران به ارمغان بیاورد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید