آخرین خبر/ سرجیو راموس چهره تازه لیست 20 نفره رئال مادرید برای بازی شنبه مقابل بارسلونا است. این بازیکن که به علت مصدومیت بازی مقابل شاختار دونتسک اوکراین را از دست داده بود حالا کاملا ریکاوری کرده و به بازی مقابل بارسلونا رسیده است.
به گزارش فوتبالی، راموس مصدومیت هایی که مانع از حضورش در لیگ قهرمانان اروپا شده را پشت سر گذاشته است و در مقابل بارسلونا در کنار واران در خط دفاعی قرار می گیرد. راموس ساعاتی قبل از بازی، تصاویر و ویدیوهایی از خودش در بخش استوری اینستاگرام منتشر کرده که البته از ترانه Way Of The Warrior (راه جنگجو) از فیفی وینس برای پس زمینه آن استفاده کرده است. راموس در توصیف این تصاویر نوشته است :" نیازی به کلمات نیست. پیش به سوی بازی حرکت می کنیم."
رئال مادرید پس از دو شکست پیاپی می داند که باخت در نیوکمپ می تواند به معنی یک فاجعه باشد و به همین خاطر این بازی به یکی از مهمترین بازیهای رئال مادرید در ماه های اخیر تبدیل شده است. مدافع عنوان قهرمانی لالیگا نمی خواهد به بحران فرو برود. البته بارسلونا هم هفته گذشته در لالیگا شکست خورد و کومان و تیمش می خواهند با کسب پیروزی اعتماد به نفس خود را برای ادامه مسابقات بالا ببرند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید